Książka „Konwersja w e-commerce”

  • Waldemar Sadowski
  • 21 października

Sebastian Suma i Łukasz Plutecki napisali praktyczny poradnik o tym, co w prowadzeniu sklepu internetowego jest najtrudniejsze. Dzięki książce „Konwersja w e-commerce” poznasz najlepsze sposoby na zwiększenie przychodów i zysków e-sklepu.

Z książki dowiecie się o tym, w jaki sposób pozyskiwać ruch do swojego e-biznesu i jak skutecznie zmieniać go w sprzedaż. Jak na każdym kroku optymalizować ten proces, aby odsetek liczby klientów do odwiedzających użytkowników rósł w szybkim tempie i żeby cały czas zwiększać wartość wirtualnych koszyków.

Książka „Konwersja w e-commerce” to obecnie chyba najbardziej aktualne i obszerne źródło informacji na tematy pożądane przez właścicieli sklepów internetowych. Jeżeli chcecie zwiększyć zyski ze sprzedaży w sieci, koniecznie powinniście zapoznać się z tą książka. Składa się na nią trzynaście rozdziałów praktycznej i aktualnej wiedzy dotyczącej prowadzenia i rozwijania e-sklepu. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zdali już sobie sprawę z tego, że zarabianie na sklepie internetowym nie jest tak proste, jak jego założenie oraz szukają prostych, ale skutecznych rozwiązań optymalizujących sklep i zwiększających sprzedaż. W książce zostały opisane także zagadnienia związane z analizą ruchu oraz promocji w internecie ze szczególnym uwzględnieniem witryn typu e-commerce.

Dzięki książce „Konwersja w e-commerce” dowiecie się między innymi, jak zwiększyć konwersję, jak ulepszyć e-sklep oraz w jaki sposób analizować swój e-biznes. Każdy potrzebujesz wskazówek, które wyznaczą nowe kierunku rozwoju. Nieraz zadajemy sobie pytania: Czym mam zająć się teraz? Które zmiany czy poprawki najbardziej wpłyną na moje zyski? Co mogę zrobić, aby zwiększyć sprzedaż? Odpowiedzi na te i inne nurtujące kwestie znajdziecie na kolejnych stronach książki Sebastiana Sumy i Łukasza Pluteckiego.

Zostaw komentarz