WTYCZKA Where to buy

Funkcjonalność dla internauty i producenta

BUY.BOX to dodatkowe udogodnienie dla internautów odwiedzających stronę Twojej marki. Wiedza o produkcie zostaje uzupełniona o informację, gdzie internauta może kupić dany produkt. Jednym kliknięciem przechodzi na podstronę produktu w wybranym sklepie.

Pełna personalizacja wyglądu

amica

Dopasowany wygląd

Wygląd idealnie dopasowany do layoutu strony powoduje, że BUY.BOX wygląda jak natywny element strony.

Wybór sklepów i informacji

Swobodny wybór sklepów oraz prezentowanych informacji (np. ceny).

Dowiedz się więcej o swoich produktach i klientach

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Nasze narzędzie tworzymy dla Ciebie i chętnie dowiemy się jakie masz potrzeby. 

Co zyskujesz?

Technologia

Innowacyjna i stale rozwijana technologia (w tym technologia rozpoznawania obrazu) pozwala szybko i efektywnie wyszukiwać produktu w sklepach.

Gotowe rozwiązanie

Szybka i prosta implementacja na stronie producenta oraz w aplikacji mobilnej. Do wyboru, gotowa wtyczka lub dostęp do ofert poprzez API.

System danych i statystyk

Dostęp do danych pozwala poznać wielkość sprzedaży, liczbę przeklików i odsłon BUY.BOX-a oraz popularność poszczególnych produktów.

Preferencje zakupowe internautów

Identyfikacja internautów na stronie producenta i dane na temat ich preferencji zakupowych dostarczane w czasie rzeczywistym.

Przetestuj wtyczkę BUY.BOX

i dowiedz się więcej o popularności swoich produktów oraz o zachowaniach klientów

Wszystkie dane w jednym miejscu

Dostarczamy dane o produktach (popularność, wielkość sprzedaży itp.) pochodzących z całej naszej sieci, nie tylko ze strony producenta. Dodatkowo, dostarczamy informacji o preferencjach zakupowych internautów, a także dane na temat tego, jak korzystają z BUY.BOX-a na stronie producenta.

panel-dlaproducentow1

Popularność produktów

Dostarczamy dane o produktach producenta z całej naszej sieci. Analizujemy poziom zainteresowania internautów na stronach wydawców (serwisy www, blogi itp.).

Sprzedaż produktów

Raportowanie informacji na temat wyświetleń ofert poszczególnych sklepów, liczby przejść do sklepów oraz skuteczności sprzedaży.

Statystyki Twojej strony

Dowiesz się, jakie produkty są najczęściej kupowane oraz w jakich sklepach. Sprawdzisz, który sklep ma największe pokrycie z Twoimi produktami i które sklepy cieszą się największą liczbą odwiedzin.

Profile zakupowe internautów

Dane dostarczane w czasie rzeczywistym umożliwiają wyświetlanie internautom spersonalizowanych treści. Nasz system pozwala lepiej poznać użytkowników serwisu producenta.