WTYCZKA Where to buy

Funkcjonalność dla internauty i producenta

BUY.BOX to dodatkowe udogodnienie dla internautów odwiedzających stronę Twojej marki. Wiedza o produkcie zostaje uzupełniona o informację, gdzie internauta może kupić dany produkt. Jednym kliknięciem przechodzi na podstronę produktu w wybranym sklepie.

Dostępność produktu

BUY.BOX precyzyjnie wskazuje miejsca dostępności produktu i prowadzi użytkownika bezpośrednio do opcji zakupu.

Porównanie cen

BUY.BOX udostępnia funkcję porównania cen. Użytkownicy mają swobodę wyboru gdzie złożyć zamówienie.

Wybrani dystrybutorzy

Użytkownicy mogą kupić w zaufanych sklepach, które selektywnie wybierasz w panelu.

Pełna personalizacja wyglądu

beko2

Dopasowany wygląd

Wygląd idealnie dopasowany do layoutu strony powoduje, że BUY.BOX wygląda jak natywny element strony. Dzięki możliwości pełnej personalizacji narzędziamożesz dowolnie konfigurować umieszczone w nim informacje. Sklepy, ceny, informacje dodatkowe – to tylko niektóre z opcji.

Wybór sklepów i informacji

Swobodny wybór sklepów oraz prezentowanych informacji (np. ceny). Kieruj ruch ze swojej witryny do najlepszych sprzedawców, gwarantując sobie wymierne korzyści ze sprzedaży.

Dowiedz się więcej o swoich produktach i klientach

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Nasze narzędzie tworzymy dla Ciebie i chętnie dowiemy się jakie masz potrzeby. Jeśli widzisz dodatkowe możliwości, poszukujesz dodatkowych danych, nowych funkcjonalności, porozmawiajmy. My postaramy wprowadzić Twoje pomysły w życie.

 

Dlaczego warto?

Intuicyjny widget BUY.BOX skutecznie przekierowuje internautów na strony sklepów, z którymi współpracujesz.

Technologia

Innowacyjna i stale rozwijana technologia pozwala szybko i efektywnie wyszukiwać produktu w sklepach. Precyzja oferty i idealne kierowanie zwiększają znacząco możliwości generowania sprzedaży. Nie tylko opis i rekomendacja, ale też szczegółowa informacja o możliwości zakupu za pomocą jednego kliknięcia na Twojej stronie.

Gotowe rozwiązanie

Szybka i prosta implementacja na stronie producenta oraz w aplikacji mobilnej. Do wyboru, gotowa wtyczka z opcjami wyglądu do wyboru lub dostęp do ofert poprzez API. Wykorzystaj gotowe rozwiązanie, które stale rozwijamy o nowe funkcjonalności.

System danych i statystyk

Dostęp do danych pozwala poznać wielkość sprzedaży, liczbę przeklików i odsłon BUY.BOX-a oraz popularność poszczególnych produktów. Rozbudowany system szczegółowo analizuje zachowania użytkowników i precyzyjnie wskazuje pożądany kierunek rozwoju Twojej strony. Dzięki zaawansowanej analityce dowiesz się wszystkiego o popularności i potencjale swojej marki, a także poszczególnych produktów.

Preferencje zakupowe internautów

Identyfikacja internautów na stronie producenta i dane na temat ich preferencji zakupowych dostarczane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoja oferta będzie najlepiej dopasowana do wymagań użytkowników. BUY.BOX pozwala określić dokładnie odbiorcę oferty poprzez analizę jego zachowań i decyzji zakupowych.

Przetestuj wtyczkę BUY.BOX

i dowiedz się więcej o popularności swoich produktów oraz zachowaniach klientów. 

 

Wszystkie dane w jednym miejscu

Dokładne informacje o produktach oraz zachowaniach i preferencjach internautów to kluczowe dane, na których podstawie należy budować ofertę sprzedażową. Takie podejście pozwala skutecznie i szybko zwiększyć i utrzymać wysokie poziomy przychodów finansowych. Dostarczamy dane o produktach (popularność, wielkość sprzedaży) pochodzących z całej naszej sieci, nie tylko ze strony producenta. Dodatkowo, dostarczamy informacji o preferencjach zakupowych internautów, a także dane na temat tego, jak korzystają z BUY.BOX-a na stronie producenta.

panel-dlaproducentow1

Popularność produktów

Dostarczamy dane o produktach producenta z całej naszej sieci. Analizujemy poziom zainteresowania internautów na stronach wydawców (serwisy www, blogi itp.). Wykorzystanie tych informacji pozwoli na skuteczne określenie targetu, doprecyzowanie oferty produktowej oraz kierowanie ruchu w kierunkach generujących najwyższą sprzedaż.

Sprzedaż produktów

Raportowanie informacji na temat wyświetleń ofert poszczególnych sklepów, liczby przejść do sklepów oraz skuteczności sprzedaży. Dane dotyczące poziomu sprzedaży w poszczególnych sklepach pozwalają jeszcze dokładniej kierować ruch ze swojej strony do najlepszych sprzedawców. Współpracuj ze sklepami gwarantującymi najwyższą sprzedaż. Im bardziej precyzyjna oferta i warunki zakupu, tym większy przychód.

Statystyki Twojej strony

Dowiesz się, jakie produkty są najczęściej kupowane oraz w jakich sklepach. Sprawdzisz, który sklep ma największe pokrycie z Twoimi produktami i które sklepy cieszą się największą liczbą odwiedzin.

Profile zakupowe internautów

Dane dostarczane w czasie rzeczywistym umożliwiają wyświetlanie internautom spersonalizowanych treści. Nasz system pozwala lepiej poznać użytkowników serwisu producenta. Monitoruj zachowania klientów i precyzyjnie kieruj swoją ofertę do zainteresowanych zakupem.