Poznaj widget BUY.BOX

Wzbogać swoje treści na stronie

Prosta forma promocji treści, która pozwala blogować z pasją i zarabiać.

Zamień rekomendacje w sprzedaż

Prowadzisz bloga lub stronę na której polecasz produkty?

Pokaż Twojemu czytelnikowi, gdzie może kupić opisywany produkt. Zostań influencerem, który w znaczący sposób wpłynie na sprzedaż omawianego produktu.

Pisząc recenzje i rekomendacje produktów, pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie i na jej podstawie Twoi czytelnicy podejmują decyzje zakupowe. Z widgetem BUY.BOX znajdą najkorzystniejsze miejsce do zakupu.

Widget BUY.BOX

Wstaw WIDGET BUY.BOX na swoją stronę przy opisie produktu. Uatrakcyjnisz swoje oceny produktów o konkretne informacje sprzedażowe, dzięki czemu Twoi czytelnicy z łatwością odnajdą najlepsze miejsce do zakupu.

Promuj treści

Promuj opisywane produkty na wiele sposobów. Nie tylko opis, recenzja, czy średnia cena mają znaczenie. Pokaż precyzyjnie swoim użytkownikom, gdzie i w jakiej cenie mogą kupić opisywany przez Ciebie produkt. Wstaw widget BUY.BOX. Przykład możesz zobaczyć obok na zdjęciu

Monetyzuj ruch na stronie w przyjazny dla użytkownika sposób

Z intuicyjnym widgetem Buy.Box Twoi czytelnicy trafią w szybki sposób do odpowiedniego miejsca w sieci, gdzie natychmiast zakupią opisywany przez Ciebie produkt. Zaczniesz zarabiać na swoich treściach.

Wstaw BUY.BOX na stronę

Nie musisz być programistą, aby korzystać z naszego rozwiązania. W szybki i prosty sposób wstawisz widget na swoja stronę.

Zarejestruj się

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się do panelu.

Wygeneruj widget dla produktu

Podaj nazwę produktu o którym piszesz i skopiuj gotowy kod do wstawienia na swoją stronę.

Wykorzystaj gotową wtyczkę

Jeżeli prowadzisz stronę na platformie WordPress, mamy dla Ciebie gotową wtyczkę, którą możesz pobrać bezpośrednio z repozytorium WordPressa.

Jak działa BUY.BOX ?

Proces zakupowy rozpoczyna się tam, gdzie znajdują się wartościowe treści.

Skróć drogę do sklepu

BUY.BOX precyzyjnie wskazuje Internautom sklepy, w których dostępny jest opisywany przez Ciebie produkt. Za każdy zakup zakup z przekierowania na Twoje konto naliczana jest prowizja.

Wybierz sklepy

Kierowanie do wybranych sklepów zależy tylko od Ciebie. Masz bezpośredni wpływ na generowanie sprzedaży, dzięki czemu zarabiasz więcej.

Finanse

Na bieżąco możesz śledzić sprzedaż generowaną przez Twoje wpisy.

Dlaczego warto

Prowizja dla Ciebie za każdy zrealizowany zakup za pośrednictwem BUY.BOX

W każdej chwili możesz zrezygnować. Korzystasz z narzędzia kiedy chcesz i jak chcesz. Bez zobowiązań.

Prosta instalacja widgetu na stronę. Nie potrzebujesz programisty.

Idealnie dopasowany wygląd widgetu do Twojej strony WWW

BUY.BOX dostępny na wszystkie urządzenia. Responsywność narzędzia pozwala instalować go na praktycznie każdej platformie.

Atrakcyjna funkcjonalność dla Twoich użytkowników

Najczęściej zadawane pytania

Tak, nie pobieramy żadnych opłat. Dodatkowo, w każdej chwili możesz zrezygnować z wyświetlania widgetu. Wierzymy jednak, że będziesz zadowolony z efektów 🙂
Wystarczy, że zarejestrujesz się u nas korzystając z linka tutaj. Możesz także skorzystać z pomocnej informacji szybki start wydawcy.
Wystarczy pobrać gotową wtyczkę i zainstalować na swojej stronie. Zajmuje to 15 minut i umożliwia szybkie wstawianie BUY.BOX do każdego nowego wpisu, który dodajesz na swoją stronę lub bloga. Wtyczkę można pobrać tutaj.
Na początek musisz założyć konto i zgłosić swoją stronę, na której chcesz zamieścić widget. Następnie, wystarczy wygenerować kod BUY.BOX-a i wstawić go w odpowiednie miejsce na Twojej stronie. Tutaj znajdziesz film z instrukcją. Jeżeli korzystasz z systemu WordPress, możesz pobrać naszą oficjalną wtyczkę (tutaj).
Tak, BUY.BOX można wstawić praktycznie na każdą platformę.

Zobacz wszystkie

6%

CTR

Średni współczynnik klikalności w BUY.BOX na stronach

8%

Konwersja

Średnia konwersja w sklepach internetowych

Naliczonych prowizji

Tyle zarobili już blogerzy i właściciele stron
korzystających z BUY.BOX

Sklepy

Programy partnerskie