Poznaj widget BUY.BOX

Wzbogać swoje treści na stronie

Prosta forma promocji treści, która pozwala blogować z pasją i zarabiać.

Zamień rekomendacje w sprzedaż

Prowadzisz blog lub stronę na której polecasz produkty?

Pokaż Twojemu czytelnikowi, gdzie może zdobyć opisywany produkt. Zostań influencerem, który w znaczący sposób wpłynie na sprzedaż omawianego produktu.

Pisząc recenzje i rekomendacje produktów, pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie i na jej podstawie Twoi czytelnicy podejmują decyzje zakupowe. Z widgetem BUY.BOX znajdą najkorzystniejsze miejsce do zakupu.

Widget BUY.BOX

Wstaw WIDGET BUY.BOX na swoją stronę przy opisie produktu. Uatrakcyjnisz swoje oceny produktów o konkretne informacje sprzedażowe, dzięki czemu Twoi czytelnicy z łatwością odnajdą najlepsze miejsce do zakupu.

Promuj treści

Promuj opisywane produkty na wiele sposobów. Nie tylko opis, recenzja, czy średnia cena mają znaczenie. Pokaż precyzyjnie swoim użytkownikom, gdzie i w jakiej cenie mogą kupić opisywany przez Ciebie produkt. Wstaw widget BUY.BOX. Przykład możesz zobaczyć obok na zdjęciu

Monetyzuj ruch na stronie w przyjazny dla użytkownika sposób

Z intuicyjnym widgetem Buy.Box Twoi czytelnicy trafią w szybki sposób do odpowiedniego miejsca w sieci, gdzie natychmiast zakupią opisywany przez Ciebie produkt. Zaczniesz zarabiać na swoich treściach.

Wstaw BUY.BOX na stronę

Nie musisz być programistą, aby korzystać z naszego rozwiązania. Widget BUY.BOX jest niezwykle prosty do instalacji na Twojej stronie. Zobacz przykład obok na zdjęciu:)

1. Zarejestruj się

Załóż bezpłatne konto i przejdź do panelu.

2. Przejdź do BUY.BOX

Wybierz BUY.BOX dla produktu o którym piszesz i skopiuj gotowy kod do wstawienia na swoją stronę.

3. Korzystaj z naszej pomocy

BUY.BOX działa na wszystkich platformach takich jak WordPress, blogspot. Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie dostępni i w każdej chwili możesz do nas napisać wiadomość na naszym czacie.

Poznaj działanie BUY.BOX

Skróć drogę do sklepu

Widget BUY.BOX precyzyjnie wskazuje Internautom sklep, który sprzedaje opisywane przez Ciebie produkty, a Ty zarabiasz na ich sprzedaży.

Wybierz sklepy

Decyduj, kiedy i gdzie wstawisz widget oraz jakie sklepy promujesz. Kierowanie do odpowiedniego sklepu zależy tylko od Ciebie. Masz bezpośredni wpływ na generowanie sprzedaży, dzięki czemu zarabiasz więcej.

Sprawdź swoje konto

Dzisiaj proces zakupowy rozpoczyna się tam, gdzie są wartościowe treści. Zarabiaj z każdą sprzedażą, która jest z przekierowania z Twojej strony.

Dlaczego warto

Prowizja dla Ciebie za każdy zrealizowany zakup za pośrednictwem BUY.BOX

W każdej chwili możesz zrezygnować. Korzystasz z narzędzia kiedy chcesz i jak chcesz. Bez zobowiązań.

Prosta instalacja widgetu na stronę. Nie potrzebujesz programisty.

Idealnie dopasowany wygląd widgetu do Twojej strony WWW

BUY.BOX dostępny na wszystkie urządzenia. Responsywność narzędzia pozwala instalować go na praktycznie każdej platformie.

Atrakcyjna funkcjonalność dla Twoich użytkowników

Najczęściej zadawane pytania

Tak, nie pobieramy żadnych opłat. Dodatkowo, w każdej chwili możesz zrezygnować z wyświetlania widgetu. Wierzymy jednak, że będziesz zadowolony z efektów 🙂
Wystarczy, że zarejestrujesz się u nas korzystając z linka tutaj. Możesz także skorzystać z pomocnej informacji szybki start wydawcy.
Wystarczy pobrać gotową wtyczkę i zainstalować na swojej stronie. Zajmuje to 15 minut i umożliwia szybkie wstawianie BUY.BOX do każdego nowego wpisu, który dodajesz na swoją stronę lub bloga. Wtyczkę można pobrać tutaj.
Na początek musisz założyć konto i zgłosić swoją stronę, na której chcesz zamieścić widget. Następnie, wystarczy wygenerować kod BUY.BOX-a i wstawić go w odpowiednie miejsce na Twojej stronie. Tutaj znajdziesz film z instrukcją. Jeżeli korzystasz z systemu WordPress, możesz pobrać naszą oficjalną wtyczkę (tutaj).
Tak, BUY.BOX można wstawić praktycznie na każdą platformę.

Zobacz wszystkie

6%

CTR

Średni współczynnik klikalności w BUY.BOX na stronach

8%

Konwersja

Średnia konwersja w sklepach internetowych

Naliczonych prowizji

Tyle zarobili już blogerzy i właściciele stron
korzystających z BUY.BOX

panel_wydawcy3

Więcej o Twojej stronie. Statystyki.

Widget BUY.BOX nie ogranicza się jedynie do wskazania sklepów, w których opisywany produkt można kupić. Nasz dodatek to również szeroka analityka, ocena zainteresowań Twoich czytelników. Dzięki temu będziesz najlepiej wiedział, które produkty generują największą prowizję i sprzedaż. Wszystkie informacje znajdziesz w dedykowanym panelu administracyjnym.

Poznaj wszystkie funkcje. Bez żadnych opłat i zobowiązań.

Wykorzystaj nowe formy contentu. Zarabiaj.

BUY.BOX to rozwiązanie pomagające zwiększać korzyści finansowe z ruch na stronie. Jest to jednocześnie doskonałe wsparcie treści zawartej na blogu. Doskonałe dopasowanie kontekstowe pozwala precyzyjnie kierować ruch do odpowiedniego sprzedawcy. Jeśli opisujesz, oceniasz lub recenzujesz produkty, nasz widget jest właśnie dla Ciebie. Wykorzystaj jego możliwości już teraz, uzupełniaj swoje unikalne treści o bezpośrednie kierowanie do sklepu i zacznij zarabiać na swojej stronie.

Monetyzuj stronę

Z widgetem zaczniesz szybko zarabiać dzięki precyzyjnemu wskazaniu sklepów z opisywanymi produktem. Za każdy zakup zrealizowany z wykorzystaniem widgetu otrzymasz prowizję.

Wyprzedzaj trendy

Korzystanie z widgetu jest intuicyjne, wygodne i skuteczne. Jego głównym celem jest wykorzystanie ogromnego potencjału leżącego w unikalnych treściach zawartych na Twoich stronie.

Sklepy

Programy partnerskie