Wzbogać swoje treści na stronie

Daj internautom to, czego potrzebują

Wstaw widget produktowy, który uzupełnia Twoje treści na stronie lub blogu o wartościową informację dla użytkownika.

laptop-2

Prowadzisz bloga lub stronę internetową? Piszesz recenzje i rekomendacje takich produktów, jak kosmetyki, książki, filmy, gry, zabawki czy elektronika? Pokaż swoim użytkownikom, gdzie i w jakiej cenie mogą kupić opisywany przez Ciebie produkt. Wstaw WIDGET BUY.BOX na swoją stronę.

  • Monetyzuj ruch na swojej stronie w sposób przyjazny dla internautów
  • Skróć internautom drogę do sklepu internetowego
  • Sam decyduj, kiedy i gdzie wstawisz widget oraz jakie sklepy promujesz
  • W każdej chwili możesz zrezygnować

BUY.BOX odpowiada na potrzeby wydawców i jednocześnie internautów, którzy podejmują decyzję o zakupie produktu najczęściej pod wpływem przeczytanej informacji o produkcie.

Dlaczego warto

Prowizja dla Ciebie za każdy zrealizowany zakup za pośrednictwem BUY.BOX

Prosta instalacja widgetu na stronę. Nie potrzebujesz programisty.

Idealnie dopasowany wygląd widgetu do Twojej strony WWW

BUY.BOX dostępny na wszystkie urządzenia

Atrakcyjna funkcjonalność dla Twoich użytkowników

Najczęściej zadawane pytania

Tak, nie pobieramy żadnych opłat. Dodatkowo, w każdej chwili możesz zrezygnować z wyświetlania widgetu. Wierzymy jednak, że będziesz zadowolony z efektów 🙂
Wystarczy, że zarejestrujesz się u nas korzystając z linka tutaj. Możesz także skorzystać z pomocnej informacji szybki start wydawcy.
Wystarczy pobrać gotową wtyczkę i zainstalować na swojej stronie. Zajmuje to 15 minut i umożliwia szybkie wstawianie BUY.BOX do każdego nowego wpisu, który dodajesz na swoją stronę lub bloga. Wtyczkę można pobrać tutaj.
Na początek musisz założyć konto i zgłosić swoją stronę, na której chcesz zamieścić widget. Następnie, wystarczy wygenerować kod BUY.BOX-a i wstawić go w odpowiednie miejsce na Twojej stronie. Tutaj znajdziesz film z instrukcją. Jeżeli korzystasz z systemu WordPress, możesz pobrać naszą oficjalną wtyczkę (tutaj).
Tak, BUY.BOX można wstawić praktycznie na każdą platformę.

Zobacz wszystkie

Zobacz, jak działa widget BUY.BOX

Przykładowy serwis z kosmetykami
20939_1

True Match

L'Oréal Paris

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujący sie podkład od L'Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formuła z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Efekt? Cera jest nieskazitelna i gładka w dotyku.

Tak widget BUY.BOX może wyglądać i działać na Twojej stronie. Jego wygląd możesz swobodnie dopasować do layoutu swojej witryny. Sam też decydujesz, które sklepy wyświetlasz.

Intuicyjna obsługa

Po założeniu konta otrzymasz dostęp do swojego panelu administracyjnego. Będziesz mógł dowolnie korzystać z dostępnych narzędzi: widgetu BUY.BOX, linków tekstowych oraz feedów produktowych. W statystykach zobaczysz co interesuje czytelników, gdzie kupują oraz ile zarobiłeś.

Poznaj wszystkie funkcje. Bez żadnych opłat i zobowiązań.

panel

6%

CTR

Średni współczynnik klikalności w BUY.BOX na stronach wydawców

8%

Konwersja

Średnia konwersja w sklepach internetowych

Naliczonych prowizji

Tyle zarobili już właściciele witryn
korzystających z BUY.BOX-a

Sklepy

Programy partnerskie