Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań.

Tak, nie pobieramy żadnych opłat. Dodatkowo, w każdej chwili możesz zrezygnować z wyświetlania widgetu. Wierzymy jednak, że będziesz zadowolony z efektów 🙂
Wystarczy, że zarejestrujesz się u nas korzystając z linka tutaj. Możesz także skorzystać z pomocnej informacji szybki start wydawcy.

Wystarczy pobrać gotową wtyczkę i zainstalować na swojej stronie. Zajmuje to 15 minut i umożliwia szybkie wstawianie BUY.BOX do każdego nowego wpisu, który dodajesz na swoją stronę lub bloga. Wtyczkę można pobrać tutaj.

Na początek musisz założyć konto i zgłosić swoją stronę, na której chcesz zamieścić widget. Następnie, wystarczy wygenerować kod BUY.BOX-a i wstawić go w odpowiednie miejsce na Twojej stronie. Tutaj znajdziesz film z instrukcją. Jeżeli korzystasz z systemu WordPress, możesz pobrać naszą oficjalną wtyczkę (tutaj).

Tak, BUY.BOX można wstawić praktycznie na każdą platformę.
W panelu wydawcy znajduje się dostęp do wyszukiwarki produktów.
Tak, istnieje taka możliwość. Wystarczy zaszyć skrypt w szablonie strony.
Tak, Ty decydujesz czy chcesz dodać widget do każdego wpisu i gdzie go wyświetlić. My na podstawie danych i naszego doświadczenia możemy doradzić gdzie warto wstawić widget, aby osiągać jak najlepsze efekty.
Tak, nasz widget został przygotowany w taki sposób, aby stanowił integralną część Twojej strony lub bloga. Wygląd możesz maksymalnie dopasować do swojej strony. W nasze Pomocy znajdziesz więcej informacji. Potrzebujesz pomocy, napisz do nas 🙂
Prowizja naliczana jest za każdy zakup dokonany za pośrednictwem widgetu BUY.BOX. Informacje o naliczonej prowizji znajdziesz w panelu.
BUY.BOX ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony. Wszystkie linki BUY.BOX są otagowane jako nofollow. Dodatkowo, użytkownik, który trafił na Twoją stronę w poszukiwaniu możliwości zakupu produktu nie wróci do wyników wyszukiwania (np. Google), ale przekliknie się do wybranego sklepu. Google uzna, że ten użytkownik znalazł na Twojej stronie interesującą treść.
W panelu możesz wygenerować link do wstawienia na Facebooku.