Jak widżet BUY.BOX może wyglądać na Twoje stronie

Poniżej znajdziesz przykład wykorzystania naszego widżetu w recenzji produktu. Zamieściliśmy tam jego trzy wersje: standardową, popover oraz overlay. Zobacz jak działa każdy z nich i zdecyduj, która wersja najbardziej będzie pasować do Twojej strony.

Recenzja książki "Zarabiaj więcej pieniędzy"

Brian Tracy jest mówcą motywacyjnym o międzynarodowej renomie oraz autorem psychologicznych bestsellerów. Na podstawie wieloletniej praktyki napisał książkę Zarabiaj więcej pieniędzy Wersja overlay. Przyjrzyjmy się wspólnie tej książce.

Źródła bogactwa i klucz do sukcesu a dobre nawyki

Źródła bogactwa w przypadku milionerów i miliarderów? 1. Zaczynanie od zera – majątek osiągnięty pracą własnych rąk; 2. Wartości – krezusi zdobywają fortuny dzięki swoim umiejętnościom; 3. Nieruchomości – finanse czerpane z przedsięwzięć gospodarczych; 4. Pieniądze i inwestycje – prezesi banków lub eksperci obracający papierami wartościowymi; 5. Technologie – specjaliści tworzący np. hitowe aplikacje; oraz 6. Ropa i gaz – w szczególności dochody z gazu łupkowego. Aby otrzymać klucz do sukcesu w biznesie należy zidentyfikować konkretne zapotrzebowanie i je zaspokoić, zastosować strategię SWT, czyli Sprzedawaj Więcej Towaru, nie marnotrawić kapitału i dokładnie analizować finansowe posunięcia. Milionerzy i miliarderzy opanowali szereg nawyków, wspierających ich w drodze na szczyt: wykazują się samodyscypliną, pożytecznie wykorzystują czas, mają sprecyzowane cele, są oszczędni, dbają o indywidualną produktywność i, jeśli już postanawiają zaryzykować, podchodzą do tego w sposób inteligentny.  

Kształtowanie nawyków oraz myślenia

Jak wypracować pozytywne nawyki? Postarajmy się przestrzegać punktualności, wizualizujmy nowe przyzwyczajenia, zaprogramujmy się na sukces poprzez ustalenie czynności, które ułatwią przyswojenie lepszych rytuałów i wreszcie, wcielajmy nawyki w praktykę. Powinniśmy także naśladować myślenie ludzi bogatych w kontekście myślenia długoterminowego – zamiast podejmować pochopne decyzje, pochylmy się z uwagą nad wszystkimi „za” i „przeciw”. Bogaczom nieobce jest pojęcie dźwigni finansowej, regularnie poszerzają krąg znajomych i chętnie niosą pomoc w nadziei, że doczekają się spłacenia długu wdzięczności w przyszłości. W pracy maksymalnie zależy im na klientach, więc zawsze stają na wysokości zadania, oferują innowacyjne produkty/usługi, konstruują kreatywny plan marketingowy oraz myślą z perspektywy punktu wyjścia, według modelu KWINK. Rekiny przedsiębiorczości najczęściej wyznają filozofię kaizen, polegającą na ciągłym doskonaleniu się, zatem również członkowie zarządzanych przez nich zespołów to utalentowani i zdeterminowani perfekcjoniści.   

Sukces osobisty 

W dalszej części książki Zarabiaj więcej pieniędzy Wersja overlay, Brian Tracy podpowiada co zrobić, by zwiększyć szanse na triumf na polu osobistym. Osiągniemy powodzenie w życiu formułując jasne cele i plany (technika ABCDE), trenując koncentrację, ucząc się (czytanie branżowej literatury, uczęszczanie na seminaria, słuchanie audiobooków), szlifując kondycję i właściwie się odżywiając. Chociaż nieustępliwość w działaniu jest niezmiernie ważna, autor rekomenduje wdrażanie zmian do naszej rzeczywistości metodą małych kroków.  

Książka Zarabiaj więcej pieniędzy Wersja overlay to bardzo interesująca publikacja, która z pewnością zainspiruje nie tylko przedsiębiorców, ale i czytelników funkcjonujących w innych dziedzinach.  

Wersja standardowa

Recenzja pochodzi z serwisu books4business.pl.