Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań

NIP: PL9721244748
REGON: 302464929
KRS: 0000490159

TROCHĘ HISTORII

Nasza historia zaczęła się od sieci reklamy efektywnościowej dedykowanej rynkowi książkowemu Ads4books. Jej celem była maksymalizacja sprzedaży książek w internecie. Skutecznie połączyliśmy wydawców i reklamodawców, co przełożyło się na długotrwale relacje.

Jednym z narzędzi jakie stworzyliśmy w ramach Ads4books był widget BUY.BOX. To właśnie on cieszył się największym zainteresowaniem naszych klientów. Jeżeli coś działa, trzeba iść dalej. Postanowiliśmy stworzyć nową markę BUY.BOX i rozszerzyć działalność na inne kategorię produktowe.

Obecnie BUY.BOX działa w takich kategoriach, jak książki, filmy, muzyka, kosmetyki, elektronika czy art. dziecięce, a już niebawem dołączą kolejne.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Tworzymy rozwiązania, które przede wszystkim mają pomóc internautom w szybki sposób dowiedzieć się gdzie mogą kupić interesujące ich produkty. Naszym partnerom – wydawcom stron www, blogerom, twórcom aplikacji mobilnych oraz sklepom internetowym umożliwiamy maksymalizowanie zysków z prowadzonej działalności.

Stawiamy na budowę długotrwałych relacji, a także na elastyczność i transparentność zasad współpracy.

Działamy w obszarze native ecommerce. Łączymy kilka narzędzi marketingu internetowego w taki sposób, aby naszym klientom oferować idealne narzędzie wspierające sprzedaż produktów.