BUY.BOX to przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne narzędzie dla czytelników serwisu iBeauty.pl Użytkownicy dzięki BUY.BOX mogą zaoszczędzić czas i sprawdzić aktualne ceny opisywanych w serwisie kosmetyków.

Anna Kondratowicz

iBeauty.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z BUY.BOX. Wdrożenie przebiegło sprawnie i przyniosło oczekiwany wzrost sprzedaży.

Michał Goszczyński

Gandalf.com.pl

BUY.BOX skupia w jednym miejscu sklepy, w których można kupić daną książkę pokazując równocześnie cenę. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą bezpośrednio przenieść się do danej księgarni internetowej. Ważne też jest, że sama decyduję, które z nich zamieszczę. Sam proces generowania skryptu jest prosty i szybki.

Marta Mrowiec

martamrowiec.pl

Współpraca z BUYBOX od samego początku przebiegała bardzo sprawnie. Rzetelna pomoc obsługi w wdrożeniu i pozyskiwaniu nowych klientów zaowocowała znacznym wzrostem sprzedaży z tego źródła.

Anna Demkiwicz

Strefaurody.pl.pl

BUY.BOX to ulubione narzędzie użytkowników lubimyczytać.pl. W jednym miejscu porównują ceny wszystkich formatów książek i kupują w wybranej księgarni. Dzięki ponadprzeciętnej konwersji BUY.BOX generuje lubimyczytać.pl dużą część przychodów!

Izabela Sadowska

Lubimyczytać.pl

BUYBOX to narzędzie, które uzupełnia treść na naszej stronie i z którego chętnie korzystają użytkownicy. Zyskaliśmy atrakcyjną funkcjonalność i dodatkowe źródło przychodu. Dopasowanie wyglądu widgetu do naszej strony to wielka zaleta usługi.

Robert Smaza

Stopklatka

Udostępniając naszą ofertę w BUY.BOX, zyskaliśmy duży zasięg i rosnącą sprzedaż.Przejrzysty panel umożliwia nam sprawdzenie najważniejszych wskaźników, z jakich stron mamy najwięcej zamówień, współczynnik i czas konwersji.

Radek Puchalski

Księgarnia TaniaKsiażka.pl

i przetestuj, jak działa BUY.BOX