Program partnerski dla dobre-ksiazki.com.pl

Podziel się

dobre-ksiazki.com.pl

Program partnerski dobre-ksiazki.pl.W ofercie księgarni znajduje się ponad 100.000 książek w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tutaj wszystkie gatunki literackie, poradniki, podręczniki i książki dla dzieci.

Od początku działalności zrealizowaliśmy zamówienia dla ponad 40.000 klientów. Potwierdzeniem doskonałej jakości obsługi są tysiące pozytywnych opinii w programie “Zaufane opinie” Ceneo.pl oraz “Słucham swoich klientów” Opineo.pl.

Księgarnia internetowa Dobre Książki jest elektroniczną wersją znanej niektórym z Państwa księgarni wysyłkowej “Z Dobrej Półki”. Obie księgarnie powstały jako wspólne przedsięwzięcie Wydawnictw Medium i Ravi.
Misja
Naszym celem jest przedstawianie jak najpełniejszej oferty wartościowych, dobrych książek z takich dziedzin jak psychologia, psychotronika, zdrowie, tradycje duchowe, ezoteryka, edukacja. Staramy się również uzupełnić naszą ofertę o bestsellery literatury pięknej czy książki popularnonaukowe. Wspólną cechą prezentowanych przez nas książek jest to, iż służą pomocą w rozwoju, pomagają w życiu.

Warunki

6%

Strona docelowa

dobre-ksiazki.com.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.