Program partnerski dla douglas.pl

Podziel się

douglas.pl

Perfumerie internetowe Douglas.pl to zdecydowanie więcej niż zwykłe sklepy z kosmetykami. Douglas.pl to najwyższej jakości, znane na całym świecie marki, a także lifestyle, porady urodowe, opinie i najkorzystniejsze ceny. Od 2001 roku, kiedy perfumerie pojawiły się w Polsce, oferują one produkty najlepszych światowych marek, między innymi Chanel, Estée Lauder, Lancôme, MAC, Clarins, Dior, Clinique i wiele innych. Perfumerie

Douglas.pl proponują również produkty własnej marki – Douglas Collection. W ofercie sklepu Douglas.pl dostępne są kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Znajdziecie tu najlepsze kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, produkty do makijażu, perfumy i wody toaletowe dla kobiet i mężczyzn, szeroki wybór urządzeń i akcesoriów kosmetycznych, produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów i wiele innych. Oferta perfumerii Douglas.pl to najbardziej zróżnicowany i szeroki wybór kosmetyków na rynku. W stałej ofercie znajduje się ponad 12 000 produktów reprezentujących ponad 150 światowych marek.

Perfumerie Douglas.pl prezentują program partnerski przeznaczony dla wszystkich developerów i administratorów stron www, którzy chcą uatrakcyjnić swoje serwisy, a przy tym zarobić na polecaniu produktów sklepu. Program partnerski obejmujący kosmetyki z oferty Douglas.pl to sposób na zmonetyzowanie ruchu na swojej stronie. W ramach programu partnerskiego otrzymacie dostęp do materiałów reklamowych perfumerii, widgetów oraz wtyczek, które znacząco ułatwią pozyskiwanie Klientów. Przystąpienie do programu partnerskiego oferującego kosmetyki perfumerii Douglas.pl jest niezwykle proste. Wystarczy zgłosić się do udziału w programie przez wybraną sieć afiliacyjną, a po zatwierdzeniu otrzymujemy możliwość natychmiastowego zarabiania z promowania produktów perfumerii. Przyłącz się do programu partnerskiego Douglas.pl, promuj szeroką ofertę perfumerii i zarabiaj na sprzedaży!

Warunki

4%

Strona docelowa

douglas.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.