Program partnerski dla ebookoo.pl

Kategoria

Podziel się

Program partnerski dla

Ebookoo.pl to księgarnia internetowa posiadająca szeroki wybór dostępnych produktów (e-booki, audiobooki i e-prasa). Kieruje do Was bogatą ofertę publikacji elektronicznych w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3).

Codziennie dbamy o to, aby nasz serwis był przyjazny i prosty w obsłudze dla wszystkich Klientów. Nasza strona internetowa dynamicznie dostosowuje się do możliwości ekranu urządzenia na jakim jest przeglądana. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z mobilnej aplikacji przygotowanej na systemy iOS i Android, która umożliwia zakup produktów dostępnych w naszej ofercie.

Każda nasza e-publikacja posiada bezpłatny fragment, umożliwiający zapoznanie się z jakością produktu przed dokonaniem zakupu. Obsługujemy płatności w wielu formach (karty płatnicze i kredytowe, PayPal, przelewy internetowe, płatności mobilne i gotówkowe). Równocześnie informujemy, że bezpieczeństwo dokonywanych transakcji jest gwarantowane przez naszego partnera, firmę Dotpay.

Warunki

7%

Strona docelowa

ebookoo.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
Malta Office Park, budynek F
Abpa. Baraniaka 88E/F
61-131 Poznań

+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.