Program partnerski dla empik.com

Podziel się

empik.com

Najlepszym sposobem na zagwarantowanie sobie przychodów z posiadania strony internetowej jest bez wątpienia program partnerski. Pozwala on na generowanie zysków ze sprzedaży promowanych na stronie produktów sklepu. Za każdą sprzedaż z naszego polecenia otrzymujemy określony procent od wartości sprzedaży. Polecamy program partnerski Empik.com, jednej z największej sieci sklepów z książkami oraz akcesoriami i gadżetami. Empik.com to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku, oferująca jedyny w swoim rodzaju katalog produktów. Na stronach Empik.com znajdziecie między innymi:

  • literaturę, zarówno książki papierowe, jak i e-booki dla każdego,
  • muzykę każdego gatunku,
  • filmy DVD,
  • gry planszowe i multimedialne,
  • materiały i artykuły edukacyjne,
  • produkty i materiały dekoracyjne,
  • bilety na różne wydarzenia, koncerty i eventy

Strona Empik.com to także doskonałe źródło informacji o nowościach wydawniczych, koncertach, wydarzeniach, a także poradnik lifestylowy i ogromna baza pomysłów dla poszukujących inspiracji do wykończenia wnętrz oraz dekoracji.

Sieć Empik.com oferuje program partnerski polegający na promocji wszystkich produktów z oferty sklepu. Na szczególną uwagę zasługuje program partnerski książki Empik.com. Jeśli prowadzisz bloga książkowego, wystarczy że zarejestrujesz się w programie partnerskim Empik.com i już możesz zacząć zarabiać na promowaniu szerokiej oferty obejmującej najlepsze tytuły dostępne na stronach sklepu. Program partnerski Empik.com oferuje 3% zysku z wartości sprzedaży. Program partnerski polecający książki najbardziej rozpoznawalnej marki wśród sklepów z literaturą, muzyką, filmem i innymi produktami, korzystne ceny oraz doskonałe warunki sprzedaży pozwolą generować wysokie zyski ze sprzedaży. Zapraszamy do rejestracje w programie partnerskim Empik.com.

Warunki

3%

Strona docelowa

www.empik.com
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.