Program partnerski dla fruga.shoplo.com

Kategoria

Podziel się

fruga.shoplo.com

Księgarnia Fruga.shoplo.com to strona z autorskimi publikacjami twórcy tego serwisu. W swoich publikacjach Bernard Fruga udziela wartościowych, praktycznych i motywujących porad na temat zarządzania sobą oraz osobami w bliskim otoczeniu prywatnym i zawodowym. To idealny wybór dla osób, które chcą postawić na inspirujący program partnerski. Książki Bernarda Frugi uczą przywództwa i organizacji, natomiast młodym rodzicom podpowiadają, jakie kroki wychowawcze warto wykonać, by wyposażyć dziecko w umiejętności potrzebne do skutecznego działania w dorosłym życiu.

Wartościowy program partnerski – książki, które zmieniają życie

Promując stronę Fruga.shoplo.com, oferujesz klientom literaturę, która może mieć istotnie pozytywny wpływ na ich decyzje dotyczące pracy, rodziny, zdrowia i wychowania potomstwa. Bez cienia przesady można powiedzieć, że decydując się na program partnerski księgarni Fruga.shoplo.com, zmienisz życie niejednego czytelnika!

W „Alfabecie ogarniania” Bernard Fruga zebrał ponad 300 inspirujących sposobów na to, jak poradzić sobie w świecie, który stale wymaga od nas podejmowania szybkich decyzji i zmusza do nieustannej, codziennej gonitwy. Z kolei „Isrikuz” zabiera czytelnika w podróż po całym świecie, by ostatecznie wykazać, że najważniejsze jest poznanie tego, co skrywa osobowość czytelnika. Autor uczy odbiorcę „pogodnego przywództwa” opartego na niezależności, prostocie, beznamiętności, regeneracji, życzliwości, werwie i zrozumieniu.

Program partnerski – księgarnia z publikacjami tradycyjnymi i audiobookami

Jakiego rodzaju asortyment będziesz oferować, wybierając ten program partnerski? Książki drukowane to tylko część oferty Fruga.shoplo.com. Autor zdecydował się również na przygotowanie audiobooków czytanych przez profesjonalnych lektorów. Ponadto księgarnia oferuje gotowe zestawy publikacji oraz książki z autografem autora. Kupujący mogą też sięgnąć po niezwykły dodatek – notatnik Voyk Isrikuz.

Warunki

10

Strona docelowa

fruga.shoplo.com
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.