Sklep biznesowy Harvard Business Review

Kategoria

Podziel się

Sklep biznesowy Harvard Business Review oferuje produkty pomocne nie tylko w zdobywaniu wiedzy i praktycznych umiejętności biznesowych, ale również w poszerzaniu i doskonaleniu kompetencji we wszystkich kluczowych obszarach organizacji. Zarówno właściciele oraz pracownicy małych firm, jak i dużych korporacji znajdą u nas rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań – począwszy od stałej dawki sprawdzonej wiedzy z najwyższej półki (prenumerata HBRP), przez przełomowe publikacje i gotowe narzędzia biznesowe, po specjalistyczne konferencje i programy szkoleniowe.

Chcesz postawić na biznesowy program partnerski? Książki i multimedia od Harvard Business Review to odpowiednia propozycja dla Ciebie! Serwis HBRP.pl pełen jest książek, audiobooków i narzędzi pozwalających na poszerzanie kompetencji w obszarze biznesu.

Harvard Business Review to produkty dla właścicieli firm, menadżerów i wszystkich osób zajmujących się zarządzaniem zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i korporacjach. Wybierając ten program partnerski, promujesz praktyczną wiedzę umożliwiającą rozwój zawodowy i osobisty na wszystkich stopniach kariery.

Biznesowy program partnerski – książki, narzędzia, szkolenia

Jaki rodzaj asortymentu proponuje Harvard Business Review? Dużą część oferty zajmują książki – zarówno w wydaniu tradycyjnym, jak i w formie ebooków. Na stronie znajdziesz też zestawy książek dotyczących konkretnych kategorii tematycznych. Natomiast dla osób, które zamiast czytania wolą słuchanie, Harvard Business Review przygotowało audiobooki.

W sprzedaży znajdują się też inne multimedia, które możesz reklamować, stawiając na ten program partnerski. Księgarnia HBRP proponuje DVD oraz kursy interaktywne umożliwiające jeszcze sprawniejsze przyswajanie bezcennej wiedzy biznesowej. Harvard Business Review jest także znane ze swojego magazynu – chętnie czytanego przez kierowników i właścicieli firm z różnych branż. Na stronie można zamówić nowe i archiwalne numery, a także zapisać się na prenumeratę lub zakupić pakiety kilku wydań.

Harvard Business Review, czyli strategia, zarządzanie i marketing

Zarówno końcowym odbiorcom, jak i uczestnikom programu partnerskiego, księgarnia ułatwiła dotarcie do publikacji dotyczących wybranych obszarów tematycznych. W serwisie znajdują się kategorie, które pozwalają na szybki dostęp do potężnej dawki wiedzy z wybranej dziedziny. Osobne kategorie stworzono dla tematów takich jak strategia, zarządzanie i przywództwo, marketing i sprzedaż, efektywność i finanse oraz zarządzanie sobą. W każdym z tych działów znajdziesz adekwatne książki, audiobooki, kursy i narzędzia biznesowe cenione przez odbiorców w Polsce i na świecie.

Warunki

4%

Strona docelowa

hbrp.pl/sklep/
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.