Program partnerski dla Koobe.pl

Podziel się

Koobe.pl

Program partnerski Koobe.pl to serwis książki elektronicznej. Ebooki dostępne są w formatach epub, mobi i pdf, zabezpieczane watermarkiem. Na koobe.pl znaleźć można tysiące tytułów, przyjazne, intuicyjne narzędzia wyszukiwania oraz uproszczony schemat procesu zakupowego, w tym możliwość zakupu książki bez uprzedniego logowania. Oferujemy również narzędzia personalizacji swojej biblioteki na koobe.pl, usprawniające zakupy oraz komunikację między serwisem a czytelnikiem (np. przesłania książki bezpośrednio na czytnik lub do Dropboxa).

Jesteśmy grupą ludzi działających dotychczas na pograniczu kultury i usług IT. Nasze własne zainteresowania zaowocowały powstaniem koobe.pl – serwisu z książkami z najwyższej półki, ale bez niepotrzebnego zadęcia. Lubimy Internet, lubimy gadżety ułatwiające życie, lubimy wygodne zakupy i lubimy czytać.

Zrobiliśmy serwis, z jakiego sami chcielibyśmy korzystać.

Mamy nadzieję, że koobe.pl stanie się przestrzenią wypełnioną nie tylko książkami, ale i pasją czytania, wymiany myśli i opinii, miejscem gdzie słowo pisane pozostaje ciągle żywe, tworząc nową jakość czytania w zdigitalizowanej rzeczywistości.

Zależy nam także na możliwości oferowania naszym Czytelnikom unikalnych książek. Dlatego prowadzimy również działalność wydawniczą i dbamy o to, by oferowane przez nas pozycje charakteryzowały się jak najwyższą jakością: zarówno wartością artystyczną, jak i rzetelnym opracowaniem redakcyjnym. Należymy do Polskiej Izby Książki.

Warunki

6%

Strona docelowa

www.koobe.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.