Program partnerski dla Legolas.pl

Kategoria

Podziel się

Legolas.pl

W ofercie sklepu legolas.pl znajdziecie książki, zabawki, art. szkolne i biurowe. W naszej bazie jest ponad 180.000 dostępnych produktów a tysiące z nich jesteśmy w stanie wysłać w dniu złożenia zamówienia.

Księgarnia internetowa Legolas.pl daje czytelnikom dostęp do publikacji wielu wydawnictw polskich i zagranicznych. Stawiając na ten program partnerski, będziesz sprzedawać książki edukacyjne i rozrywkowe, podręczniki, beletrystykę, atlasy, słowniki, przewodniki… i wiele więcej. Legolas.pl to również bogaty wachlarz artykułów biurowych i szkolnych oraz gadżety dla młodzieży w różnym wieku. Asortyment księgarni jest stale poszerzany, a Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i sprawną wysyłkę.

Beletrystyka, poezja, lektury – książki w programie partnerskim Legolas.pl

Uwielbiasz literaturę? W takim razie to właśnie dla Ciebie powstał ten program partnerski. Książki oferowane przez Legolas.pl to publikacje o bardzo zróżnicowanym charakterze. Wśród blisko 180 000 produktów znajdziesz szeroki wachlarz pozycji beletrystycznych, a wśród nich powieści klasyczne i świeżo wydane historie przygodowe, kryminały, romanse oraz książki sensacyjne. Dla tych, którzy lubią czuć ciarki na plecach, Legolas.pl przygotowal thrillery i horrory, a z myślą o miłośnikach nauki stworzono osobny dział z publikacjami popularnonaukowymi.

Co jeszcze możesz promować, wybierając ten program partnerski? Księgarnia Legolas.pl to także lektury dla klas szkół podstawowych i średnich. Na stronie zamówić można także podręczniki i pomoce nauczycielskie. Coś dla siebie wybiorą tu również fani gotowania (książki kulinarne) oraz ci, którzy zaczytują się w dziennikach, pamiętnikach i biografiach.

Co jeszcze oferuje księgarnia Legolas.pl?

Internetowa księgarnia Legolas.pl wykracza daleko poza sprzedaż samej literatury. Uczestnicząc w tym programie partnerskim, książki będziesz reklamować obok filmów, muzyki i audiobooków. Na stronie znajduje się też bogata oferta artykułów szkolnych i papierniczych, gry planszowe i karty, modele do składania, a nawet dekoracje świąteczne, nagrody i upominki. Wśród proponowanych produktów znalazły się też urządzenia elektroniczne, w tym modne gadżety GSM i automatyczne tłumacze.

Warunki

7%

Strona docelowa

legolas.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.