Program partnerski dla MaxElektro.pl

Kategoria

Podziel się

MaxElektro.pl

Platforma MaxElektro.pl to serwis z branży RTV/AGD/IT działający przy grupie zakupowej, zrzeszającej sklepy na terenie całej Polski. Grupa zrzesza ponad 340 lokalnych sklepów.

W ofercie serwisu MaxElektro.pl znajdują się wyselekcjonowane produkty AGD do zabudowy, jak i sprzęt wolnostojący, produkty RTV oraz multimedia. Są to urządzenia najwyższej jakości, tworzone przez wyselekcjonowanych producentów znanych na rynku polskim, jak i światowym.
Dbamy o obszerny asortyment, który pozwoli sprostać oczekiwaniom i preferencjom każdego klienta. Mowa tutaj zarówno o aspektach związanych z formą i designem urządzeń oraz ich funkcjonalności – technologiach, w które zostały wyposażone.

Serwis MaxElektro.pl to znakomity wybór dla osób, chcących wejść w program partnerski związany z artykułami gospodarstwa domowego, elektroniką użytkową i multimediami. Platforma ta jest potężnym sklepem internetowym oferującym wysokiej jakości urządzenia tworzone przez producentów dobrze rozpoznawalnych w Polsce i na całym świecie. Klienci MaxElektro.pl mogą liczyć na praktyczne, dobrze zaprojektowane i świetnie wyglądające sprzęty, które pomagają w codziennych obowiązkach domowych i zawodowych lub stanowią doskonałe źródło rozrywki.

Wysokiej jakość AGD – program partnerski MaxElektro.pl

Co dokładnie będziesz promować, decydując się na ten program partnerski? Elektronika w sklepie MaxElektro.pl to w dużej mierze nowoczesne AGD i RTV. Wystarczy spojrzeć na listę kategorii w serwisie, by zdać sobie sprawę z tego, jak szeroki jest wachlarz produktów proponowanych przez tę platformę. Na pierwszy plan wysuwają się urządzenia AGD. MaxElektro.pl oferuje zarówno AGD do zabudowy, jak i sprzęty wolnostojące. Znaleźć można tu m.in. sprawdzone płyty indukcyjne i gazowe, piekarniki i kuchenki mikrofalowe, okapy, zmywarki, ekspresy do kawy i lodówki. Stawiając na program partnerski MaxElektro.pl, możesz skupić się również na małym AGD – w tym wypadku oferta jest równie wszechstronna. W sklepie znajdują się m.in. blendery, frytownice, czajniki, dzbanki filtrujące, alkomaty, grzejniki konwektorowe, klimatyzatory, suszarki, wagi, termometry i golarki.

Laptopy, głośniki, konsole i inne multimedia w MaxElektro.pl

Na pierwszy plan Twoich działań w ramach programu partnerskiego może się również wysunąć elektronika multimedialna. MaxElektro.pl prowadzi sprzedaż laptopów, głośników, konsol, tabletów i telefonów oraz klasycznego sprzętu RTV, czyli telewizorów, radioodbiorników (domowych i samochodowych) oraz zestawów kina domowego. W sklepie nie mogło zabraknąć także modnych i praktycznych gadżetów. Klienci MaxElektro.pl mogą zamówić selfie sticki, okulary 3D, powerbanki oraz smartwatche.

Warunki

1,5%

Strona docelowa

MaxElektro.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.