Program partnerski dla Nexto.pl

Podziel się

Nexto.pl

Posiadasz swój własny serwis związany z literaturą, piszesz recenzje, a może prowadzisz bloga? Program partnerski Nexto.pl jest właśnie dla Ciebie!

Nasz program partnerski to idealne narzędzia dla Ciebie, gdzie dzięki profesjonalnej platformie i jasnych warunkach współpracy zyskasz aż 10% prowizji od każdej transakcji!

Tylko w nexto.pl znajdziesz e-booki, audiobooki i e-prasę w jednym miejscu dostępne w formacie EPUB, PDF i MOBI na każde urządzenie. W naszej ofercie mamy aktualne tytuły, bestsellery i unikatowe pozycje niedostępne u konkurencji. Na naszym serwisie znajdziesz, aż 32,5 tysiąca pozycji.

Przystępując do naszego programu partnerskiego możesz liczyć profesjonalną obsłucha techniczną, pliki najwyższej jakości, a także pełne wsparcie od naszego zespołu.

Nexto.pl to zgrany i dynamiczny zespół ludzi z pasją tworzących miejsce, gdzie najważniejszy jest klient. Każdego e-czytelnika traktujemy indywidualnie i staramy się zaspokoić każdą jego literacką potrzebę, ponieważ wiemy co to znaczy miłość do czytelnictwa. Nie wahaj się ani chwili, możesz tylko zyskać!

Warunki

10%

Strona docelowa

www.nexto.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.