Program partnerski dla Okapykuchenne.pl

Kategoria

Podziel się

Okapykuchenne.pl

OkapyKuchenne.pl to najdłużej działający i największy specjalistyczny sklep z okapami kuchennymi i akcesoriami. Doświadczenie, które nieprzerwanie zdobywamy od 2002 w zakresie sprzętu i profesjonalnego doradztwa zaowocowało portfelem produktów wybranych z najwyższą starannością. W swojej ofercie mamy ponad 2500 okapów znanych i cenionych marek.
Wiemy, że wybór idealnego okapu spośród takiej ich ilości jaką oferujemy może nie być łatwy, dlatego służymy radą i całą naszą wiedzą, by ułatwić podjęcie tej najlepszej decyzji. 5 naszych doradców jest dostępnych od poniedziałku do soboty na czacie, mailu oraz na telefon.

Wybór okapu jest trudny. Aby wybrać ten najlepszy model – cichy, skuteczny i wizualnie pasujący do wnętrza trzeba poświęcić mnóstwo czasu na poszukiwania i zdobywanie wiedzy w tym zakresie. Nie masz na to czasu?
Przekonaj się, że 14 lat doświadczenia i ponad 45 000 zadowolonych Klientów to nasza najlepsza referencja do tego abyś i Ty dołączył/a do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu! 🙂
Śmiało możemy powiedzieć, że: na okapach kuchennych znamy się najlepiej w Polsce!

Warunki

2%

Strona docelowa

okapykuchenne.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
Malta Office Park, budynek F
Abpa. Baraniaka 88E/F
61-131 Poznań

+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.