Program partnerski dla pinkorblue.pl

Podziel się

pinkorblue.pl

Gdy na świat przychodzi dziecko, dookoła wszystko się zmienia. By zmiany następowały stopniowo Pinkorblue.pl stara się towarzyszyć Państwu już od samego początku do okresu wczesnoszkolnego.

W asortymencie naszego sklepu znjadą Państwo ponad 20.000 produktów w korzystnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i zapoznania się z naszą ofertę. Już od 150 zł oferujemy wysyłkę gratis! Ponad 20.000 produktów.

Od maja 2012 roku Pinkorblue.pl oferuje rodzicom ponad 20.000 produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprawdzone i renomowane wózki oraz foteliki samochodowe na pierwsze wycieczki jak i ogromny wybór zabawek i urbań dla dzieci. Począwszy od pieluszek na wyposażeniu pokoju dziecięcego skończywszy dbamy, by oferowane przez nas ceny produktów sprzyjały zakupowym przedsięwzięciom.
Renomowani producenci

Pinkorblue.pl oferuje produkty wysokiej jakości znanych i lubianych marek. Dzięki zaufanym i kompetentnym partnerom logostycznym przesyłki wysyłane z Niemiec docierają do Państwa w ciągu 3-5 dni.
Atrakcyjne promocje

Niezależnie od okazji nasi pracownicy stale przygotowują dla Państwa wyjątkowe promocje i konkursy z nagrodami. Na naszym facebookowym profilu chętnie dzielimy się z Państwem wyjątkowymi ofertami i kuponami rabatowymi.
Państwa zadnie jest dla nas ważne

Jeśli pragną Państwo podzielić się znami opinią na temat naszego sklepu i dokonywanych w nim zakupów zachęcamy do kontaktu mailowego.

Życzy Pańswu udanych zakupów!

Warunki

1,4-3,5%

Strona docelowa

pinkorblue.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.