Program partnerski dla Ravelo.pl

Podziel się

Ravelo.pl

Ravelo.pl to nowa strona zakupów, ale 12 lat tradycji. Znacie nas od dawna – kupowaliście u nas, kiedy nazywaliśmy się KDC.pl, byliście z nami w Świecie Książki i Weltbildzie. A teraz nazywamy się Ravelo.pl, zamykając pewien proces i kawałek naszej historii. Zmieniają się kolory i wygląd sklepu, ale niezmienne jest nasze zaangażowanie i – mamy nadzieję – Wasze przywiązanie. Dziękujemy za wszystkie piękne lata i zapraszamy do wspólnej podróży w przyszłość 🙂

Ravelo.pl. Książki na jutro – pomysły na co dzień. Co oferuje Ravelo.pl? Tempo i jakość obsługi Chcemy zapewnić Wam najwyższe standardy, dlatego między innymi jedną z naszych dużych zalet jest natychmiastowa realizacja składanych zamówień.

Nasz sklep to szeroka oferta książek i ciekawe pomysły na upominki, akcesoria dekoracyjne i nietypowe przedmioty codziennego użytku.
Wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie już następnego dnia może być u Ciebie!

Ravelo.pl prowadzi także sezonową sprzedaż podręczników i bardzo często organizuje promocje i różne wyprzedaże, dzięki którym w naszym sklepie można upolować naprawdę ciekawe okazje.

Dbamy o stałych klientów i specjalnie z myślą o nich przygotowujemy szereg specjalnych ofert. Jeśli też chcesz znaleźć się w tym szczególnym gronie, być na bieżąco i otrzymywać indywidualne rabaty, zapisz się na nasz newsletter! Ravelo.pl to szeroka oferta, natychmiastowa dostępność i atrakcyjne ceny.

Nasz sklep internetowy istnieje od 2002 roku, początkowo pod nazwą kdc.pl (Klub Dla Ciebie), potem, jako część dużego koncernu Weltbild, do którego należała również sieć księgarń, katalog wysyłkowy i wydawnictwo Świat Książki. Rok 2013 przyniósł wiele zmian, w wyniku których staliśmy się częścią polskiej Grupy PWN. Dokonana w 2014 r. zmiana nazwy sklepu na Ravelo.pl to przypieczętowanie długiego procesu przekształceń. Zapraszamy Was do udziału w budowaniu dalszego ciągu tej historii. Ravelo dziś

Wiemy, że zmiany właścicielskie i skomplikowana struktura spółek nie należą do najciekawszych informacji. Ale to, co bezpośrednio zainteresuje Was, drodzy Klienci, to efekty naszej współpracy z Azymutem. Dzięki niej, pierwszy raz w historii jesteśmy w stanie złożyć Wam obietnicę, że wszystko, co pokazujemy na stronie jest dostępne w naszym magazynie od ręki i wszystko, co zamówicie dziś, jesteśmy w stanie dostarczyć wam na jutro.

Nasz hasło – dziś zamawiasz jutro masz, naprawdę działa! Należąca do grupy PWN firma Azymut, z siedzibą w Strykowie, jest głównym dostawcą oferty książkowej i usług logistycznych dla sklepu internetowego Ravelo.pl.To tam magazynowe są wszystkie produkty z naszego sklepu, sprawnie i bardzo szybko kompletowane zgodnie ze złożonymi przez Was zamówieniami, a następnie przekazywane przewoźnikowi, który dostarcza je wprost do Waszych rąk. Dzięki temu Ravelo.pl to jeden z nielicznych sklepów w kraju, który oferuje tak sprawną realizację zamówień.

Sprawdźcie sami!

Warunki

6%

Strona docelowa

www.ravelo.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.