Program partnerski dla Siedmiorog.pl

Podziel się

Siedmiorog.pl

Nasza księgarnia internetowa oferuje literaturę dziecięcą z naszego wydawnictwa oraz kilku innych. W ofercie znajdują się pozycje edukacyjne, kolorowanki ,malowanki jak również bajki, baśnie i lektury szkolne. Dodatkowo w sklepie można zakupić audiobooki i słuchowiska naszej własnej produkcji oraz akcesoria biurowe. Posiadamy również kilka interesujących pozycji dla starszych czytelników.

Interesuje Cię ambitny program partnerski? Księgarnia Siedmiorog.pl będzie wobec tego doskonałym wyborem! Na stronie tej znajdziesz przede wszystkim literaturę skierowaną do dzieci i młodzieży, chociaż nie zabrakło także interesujących propozycji dla dorosłych czytelników. Oferta obejmuje książki przygotowane przez sam Siedmioróg oraz publikacje pochodzące od innych wydawnictw.

Edukacyjny program partnerski – książki dla dzieci i młodzieży

Jakie pozycje będziesz promować, decydując się na ten program partnerski? Książki oferowane przez Siedmiorog.pl to szeroki wachlarz publikacji zarówno dla najmłodszych odbiorców, jak i dzieci w wieku szkolnym. Znajdziesz tu naklejki, kolorowanki i wycinanki, ale również bajki i baśnie, które rodzice mogą wieczorami czytać swoim pociechom.

W ofercie Siedmiorog.pl znalazło się też miejsce na proste, barwne książeczki dla małych dzieci, uczących się dopiero rozpoznawania kształtów, kolorów czy nazw zwierząt i przedmiotów. Obok nich księgarnia proponuje typowo edukacyjne pozycje przedszkolne i szkolne. Twoje działania w ramach programu partnerskiego z książkami sprzedawanymi przez Siedmiorog.pl mogą zahaczyć również o poezję. Księgarnia przygotowała osobny dział z publikacjami zawierającymi wierszyki dla najmłodszych.

Dobrym pomysłem będzie również przyciąganie na stronę młodzieży ze szkoły średniej. Siedmiorog.pl proponuje pięknie wydane lektury podzielone na epoki literackie zgodnie z programem nauczania w liceach i technikach.

Książki drukowane oraz audiobooki

Na stronie księgarni Siedmiorog.pl znajdziesz przede wszystkim tradycyjne książki drukowane, jednak wydawnictwo przygotowało też bogatą ofertę audiobooków i słuchowisk. Dodatkowo w sprzedaży znajdują się artykuły szkolne i biurowe. Ciekawym rozwiązaniem jest także dział nagród – dla dzieci w różnym wieku. To kategoria stworzona z myślą o nauczycielach i organizatorach wydarzeń dla młodzieży. Nagrody obejmują głównie lektury, które przydadzą się zwycięzcom na kolejnych etapach edukacji.

Warunki

8%

Strona docelowa

siedmiorog.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.