Program partnerski dla swiatebookow.pl

Podziel się

swiatebookow.pl

ŚwiatEbooków.pl to księgarnia internetowa oferująca łatwy dostęp do dziesiątek tysięcy ebooków w formatach epub, mobi i pdf.

E-książki cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów literatury. Fakt ten został wykorzystany przez działający w branży książek elektronicznych sklep internetowy, Świat ebooków. Jego szeroka oferta skierowana jest do zwolenników e-czytelnictwa, którzy ponad książkę papierową przedkładają wygodną, elektroniczną formę. Świat ebooków posiada w swoim bogatym asortymencie e-książki, obsługiwane przez czytniki różnego typu, np. iPad, Kindle czy PocketBook. W e-księgarni znajdziemy pliki w formacie epub, mobi i pdf.

Program partnerski – książki w elektronicznym wydaniu

Dzięki e-księgarni w kilka chwil możemy przenieść się do świata literatury i zatopić w dobrej lekturze. Świat ebooków oferuje błyskawiczny dostęp do szerokiej oferty czytelniczej. Wśród licznych e-książek znajdziemy dzieła polskich i zagranicznych autorów, w tym beletrystykę, kryminały, biografie, poradniki, klasykę, literaturę dziecięcą i faktu. E-księgarnia zaprasza do współpracy biznesowej i oferuje korzystny program partnerski. Ebooki na stronie sklepu można nabyć niezwykle szybko. Do zalet e-księgarni należą dostępna na stronie praktyczna wyszukiwarka tytułów, nieskomplikowana procedura zakupu i duży wybór elektronicznych książek. Świat ebooków oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Wybierz godny zaufania program partnerski. Księgarnia elektroniczna proponuje swoim Klientom wyłącznie pochodzące z legalnych źródeł e-książki, uzyskane na mocy umów z wydawcami, autorami i dystrybutorami. Zdobądź partnera z branży książek elektronicznych. Przystąp do współpracy już dziś!

W ofercie księgarni znajdują się zarówno nowości i bestsellery, klasyczne pozycje z kanonu literatury jak i pozycje specjalistyczne.

Stawiamy na wygodne, szybkie i przejrzyste zakupy. Wydajna wyszukiwarka, bogaty katalog książek i maksymalnie uproszczona procedura zakupu sprawiają, że czytelnik już w kilka minut może cieszyć się lekturą upragnionej książki.

Wszystkie oferowane przez nas tytuły pochodzą z legalnych źródeł na mocy umów z dystrybutorami, wydawnictwami i autorami.
Właścicielem księgarni ŚwiatEbooków.pl jest Koobe Sp. z o.o.  działająca w branży książek elektronicznych od 2012r.

Warunki

6%

Strona docelowa

swiatebookow.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.