Program partnerski dla Tagomago.pl

Kategoria

Podziel się

Tagomago.pl

Tagomago.pl powstało w 2006 r. na warszawskiej Saskiej Kępie. Przez 10 lat istnienia staliśmy się jedną z najbardziej lubianych i zaufanych perfumerii online w Polsce. W latach 2010-2011 Money.pl, „Wprost” i „Gazeta Wyborcza” nagradzały nas tytułami Najlepszego Sklepu Internetowego w branży drogeryjnej. W roku 2014 uzyskaliśmy m.in. tytuły „Dobrej Marki 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” i „Laureata Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl”. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dostawców oryginalne kosmetyki oferujemy nawet do 70% taniej niż w tradycyjnych perfumeriach stacjonarnych. A to nie wszystko. Zapisując się do naszego newslettera, otrzymujesz sekretne oferty, które pozwalają dodatkowo zaoszczędzić na zakupach lub mieć szybszy dostęp do najgorętszych nowości. Pomimo dynamicznego rozwoju, nasz sklep to tak naprawdę wciąż rodzinna firma. Trzon ekipy stanowią od wielu lat te same zaprzyjaźnione osoby, dla których świat perfum to przede wszystkim pasja i przygoda. Naszych Klientów, także tych najbardziej wymagających, po prostu lubimy i traktujemy indywidualnie. A ponieważ na zapachach i kosmetykach znamy się jak mało kto, to zawsze jesteśmy gotowi, żeby Wam doradzać i pomagać – zarówno poprzez naszą infolinię, kontakt mailowy i Facebookowy czy w sklepie stacjonarnym na Dworcu Centralnym w Warszawie. PS. Choć nazwa sklepu pochodzi od porośniętej dzikimi sosnami wyspy na Balearach, to znaczna część naszej siedziby mieści się w Łomiankach i tam nam dobrze 😉

Dobrze czujesz się w branży kosmetycznej? W takim razie wybierz program partnerski drogerii Tagomago.pl. Pod tą charakterystyczną nazwą kryje się sklep internetowy (oraz stacjonarny) należący do ścisłej czołówki najbardziej lubianych serwisów w tym obszarze. Renomę Tagomago.pl potwierdzają nie tylko wciąż powracający Klienci, ale również prestiżowe nagrody. Drogeria ta otrzymała m.in. tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego przyznany przez Money.pl, „Wprost” oraz „Gazetę Wyborczą”. Na koncie Tagomago.pl znajdują się także nagroda Dobrej Marki 2014 oraz tytuł Laureata Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl.

Drogeryjny program partnerski – kosmetyki dla kobiet i mężczyzn

Jakiego rodzaju produkty będziesz promować, decydując się na ten program partnerski? Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn stanowią dużą część asortymentu Tagomago.pl. Klienci tej internetowej drogerii chętnie po nie sięgają – to zasługa dobrze rozwiniętej sieci sprzedawców pozwalającej na obniżenie cen oryginalnych, markowych produktów nawet o 70%! Każdy kupujący może też liczyć na pomoc w wyborze zapachu odpowiedniego dla siebie. Porady udzielane są za pośrednictwem maila, Facebooka lub infolinii.

Poza tym program partnerski z drogerią Tagomago.pl to również sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji całego ciała. W szerokim wachlarzu produktów znajdują się kremy i maseczki oraz aktywatory i serum, dzięki którym użytkowniczki mogą zadbać o jędrność, elastyczność i młody wygląd cery. Osobne kategorie utworzono dla preparatów do pielęgnacji dłoni i stóp oraz dekoltu, odżywek i szamponów do włosów, olejków oraz produktów stylizacyjnych.

Produkty dla zdrowia i urody w Tagomago.pl

Drogeria Tagomago.pl i jej program partnerski to nie tylko kosmetyki. Oferta obejmuje też produkty dla domu – odświeżacze powietrza, mydła antybakteryjne czy środki do prania. Sklep dba również o zdrowie i życie seksualne swoich odbiorców. Na stronie nabyć można suplementy oraz żele i gadżety intymne. Łącznie drogeria oferuje ponad 10 000 produktów, które najczęściej wysyłane są do Klienta już następnego dnia roboczego.

 

Warunki

2%

Strona docelowa

tagomago.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.