Program partnerski dla TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl

Program partnerski TaniaKsiazka.pl to jeden z ciekawszych programów w naszej sieci. Chwytliwa nazwa księgarni oraz atrakcyjne ceny gwarantują bardzo dobre efekty.

Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą pieczołowitością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka zyskała aprobatę setek tysięcy Klientów, co ma swoje odzwierciedlenie w rozmaitych zestawieniach najlepszych sklepów internetowych w Polsce:

  • Najlepszy sklep internetowy 2015 w kategorii “Kultura” w rankingu Money.pl
  • 2 wyróżnienia w konkursie e-COMMERCE POLSKA awards 2015 w kategorii “Najlepsza Obsługa Klienta” oraz “Innowacja Roku”
  • e-Gazela Biznesu 2015 – nagroda przyznawana przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • 1. miejsce w kategorii “Akcja promocyjna sklepu” w konkursie Ekomersy 2015 za inicjatywę promującą krwiodawstwo “Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl”
  • 1. miejsce w plebiscycie e-COMMERCE POLSKA awards 2014 w kategorii “Najlepsza Obsługa Klienta”

Księgarnia TaniaKsiazka.pl przekazuje także część swoich zysków na rzecz Fundacji “Pomóż Im”, prowadzącej białostockie Hospicjum Dla Dzieci. Dołącz do programu i wywołaj uśmiech na twarzy najmłodszych pacjentów! Dodaj kolorów do ich dziecięcego świata! TUTAJ sprawdzisz jaka kwota została już przekazana na cele charytatywne

Zapraszamy do udziału w programie partnerskim TaniaKsiazka.pl!

Warunki

od 3 do 5%

Strona docelowa

taniaksiazka.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
Malta Office Park, budynek F
Abpa. Baraniaka 88E/F
61-131 Poznań

+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.