Program partnerski dla vobis.pl

Podziel się

vobis.pl

Sklep internetowy Vobis posiada w swojej ofercie produkty z branży IT, multimediów, GSM, nawigacji i telekomunikacji. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak notebooki i netbooki, smartfony, urządzenia sieciowe.

Vobis to polska marka zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości produktów, takich jak sprzęt komputerowy, AGD, RTV i urządzenia mobilne. Firma działa w branży IT, multimediów, GSM, telekomunikacji i nawigacji już od 26 lat. Na vobis.pl możemy znaleźć nowoczesne i zaawansowane technologicznie notebooki, netbooki, urządzenia sieciowe oraz smartfony, pochodzące od renomowanych producentów, będących liderami branży elektronicznej. Vobis jednak to nie tylko dystrybutor. Firma zajmuje się także projektowaniem i produkcją sprzętu komputerowego pod swoją marką.

Program partnerski – elektronika na najwyższym poziomie

Wybór programu partnerskiego marki Vobis wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest dedykowane partnerom biznesowym portfolio produktowe, zawierające różnego typu sprzęt elektroniczny. Kupując na vobis.pl, zyskujemy gwarancję błyskawicznej dostawy i niskich cen. Program partnerski sklepu uwzględnia duży wybór materiałów reklamowych. Oferta jest zawsze aktualna, a funkcja product feed czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną, podobnie jak duża ilość promocji, wyprzedaży oraz możliwość zdobycia i wykorzystania kuponów rabatowych. Decydując się na nasz program partnerski, możesz mieć pewność, że podejmujesz współpracę z godną zaufania marką, otwartą na niestandardowe, innowacyjne rozwiązania. Odwiedź stronę vobis.pl i zapoznaj się z naszym asortymentem. Spełniamy najwyższe standardy jakości i oferujemy udaną współpracę biznesową. Poznaj szczegółowe warunki programu i nie zwlekaj z przystąpieniem do niego.

Sklep internetowy Vobis gwarantuje szybką dostawę w atrakcyjnych cenach. Warto wybrać nasz program partnerski, ponieważ:
Dysponujemy szerokim wyborem materiałów reklamowych z zawsze aktualnym product feedem. Oferujemy liczne promocje, kupony rabatowe i wyprzedaże.
Jesteśmy gotowi na działania niestandardowe! Przystąp do programu już dziś!

Warunki

2%

Strona docelowa

vobis.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.