Program partnerski dla Woblink.com

Podziel się

Woblink.com

Program partnerski Woblink to idealne narzędzie dla właścicieli książkowych serwisów internetowych, blogerów czy administratorów fanpage’y.

Woblink to platforma umożliwiająca kupowanie i czytanie e-booków i multibooków pobranych z bardzo atrakcyjnego katalogu nowości i bestsellerów. Aktualnie oferta Woblinka to już ponad 5 tysięcy e-booków przygotowanych w formacie EPUB, PDF i MOBI ponad 90 wydawnictw, mi.in.: Akcent, Albatros, BC.edu, Czarna Owca, Drzewo Babel, Egmont Polska, Fox Publishing, FSNZ, G+J, Jolanta Marciniak, Latarnik, Lingo, Mayfly, MDI Books, Media Rodzina, Mag, MUZA SA, Nasza Księgarnia, Pascal, Patria Media, Preys CFT, Pons, Prószyński i S-ka, Regan Press, Siedmioróg, Skrzat, Sprawy Polityczne, Świat Książki, Wolne Lektury, Wolters Kluwer, Powergraph, Wydawnictwo Otwarte, Wydawnictwo WAB, Wydawnictwo internetowe e-bookowo, Wydawnictwo Szkolne PWN, Wydawnictwo Stanisław Porębski, Znak oraz Zysk i S-ka. Liczba ta stale się powiększa, dzięki czemu możemy oferować Wam coraz więcej nowych tytułów.

Chcemy, aby platforma Woblink kojarzona była z jakością merytoryczną i techniczną. Chcemy kierować ofertę Woblinka i jego innowacyjne możliwości do coraz większego grona czytelników tradycyjnych, a odbiorców e-książek zaskakiwać dostępem do bestsellerów i aktualizacjami kolejnych wersji aplikacji. Chcemy pokazać, że Woblink i jego możliwości nie zapowiadają śmierci tradycyjnej książki, ale wyznaczają nową jakość czytania i odbioru literatury. Chcemy z pomocą użytkowników, uwzględniając ich uwagi i potrzeby, wyznaczać nowy kierunek odbioru literatury. Woblink to przyszłość czytelnictwa!

Warunki

4%

Strona docelowa

woblink.com
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.