Program partnerski dla XLM.pl

Podziel się

XLM.pl

…oferując swoim Klientom najlepszą nietoksyczną literaturę: katolickie książki z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, o wychowaniu, książki patriotyczne, historyczne, religijne, podręczniki i lektury dla dzieci i młodzieży oraz najbardziej aktualną publicystykę.

Nie bez przyczyny ta księgarnia internetowa nazywa się Księgarnią Ludzi Myślących. Nasz asortyment – szerszy niż w większości księgarń prawicowych i katolickich – jest poddawany stałej kontroli pod kątem reprezentowanych w nim wartości – tak, by dostarczyć Ci niezapomnianej lektury, z której można wyciągnąć wiele mądrych wniosków, ale też bez przesady – przecież czasem każdy lubi wiedzieć po czym poznać, że kot spiskuje przeciw niemu (a i po temu jest stosowna literatura).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, szukasz książki, której nie znalazłeś na naszych stronach, potrzebujesz wparcia technicznego, inspiracji lub porady dotyczącej prezentu książkowego dla bliskiej Ci osoby – czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00. Telefony w internetowej księgarni XLM.pl odbierają żywe osoby – nie automaty – dlatego możesz liczyć na fachowość i życzliwe traktowanie! Sprawdź:) Zapraszamy na zakupy!

UWAGA: zezwalamy na targowanie się przez telefon 😉

Warunki

6%

Strona docelowa

xlm.pl
Ostatnio dodane

BIURO

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
+48 884 384 194

© 2016 Simply4net Sp. z o.o.