BUY.BOX

Afiliacja dla bystrzaków

Jedna platforma, wiele sposobów monetyzacji ruchu na stronie i w social mediach

Dołącz do tysięcy użytkowników naszej platformy i poznaj marketing afiliacyjny w nowoczesnym i przyjaznym dla ciebie i twoich odbiorców wydaniu. Afiliacja jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Utwórz konto

Prezent na dobry start 🎁

Wyrusz z nami w podróż z marketingiem afiliacyjnym i zgarnij książkę, która pomoże ci lepiej zrozumieć czym jest afiliacja i osiągnąć jeszcze większy sukces!

Co mówią nasi użytkownicy?

Marta Mrowiec
Marta Mrowiecmartamrowiec.pl
Czytaj więcej
BUY.BOX skupia w jednym miejscu sklepy, w których można kupić daną książkę pokazując równocześnie cenę. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą bezpośrednio przenieść się do danej księgarni internetowej. Ważne też jest, że sama decyduję, które z nich zamieszczę. Sam proces generowania skryptu jest prosty i szybki.
Izabela Sadowska
Izabela SadowskaLubimyczytac.pl
Czytaj więcej
BUY.BOX to ulubione narzędzie użytkowników lubimyczytać.pl. W jednym miejscu porównują ceny wszystkich formatów książek i kupują w wybranej księgarni. Dzięki ponadprzeciętnej konwersji BUY.BOX generuje lubimyczytać.pl dużą część przychodów!
Julita Pasikowaska
Julita PasikowaskaBajkochlonka.pl
Czytaj więcej
Z BUY.BOX jestem już związana od kilku lat i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze. Czytelnicy mojej strony chwalą sobie, że wygodnie, tuż pod recenzją, mogą porównać ceny oraz sprawdzić dostępność omawianych książek. Dla mnie z kolei jest on cenną pomocą przy opłaceniu potężnego serwera, który pomieści w sobie wszystkie moje setki zdjęć w witrynie.
Anna Kondratowicz
Anna KondratowicziBeauty.pl
Czytaj więcej
BUY.BOX to przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne narzędzie dla czytelników serwisu iBeauty.pl Użytkownicy dzięki BUY.BOX mogą zaoszczędzić czas i sprawdzić aktualne ceny opisywanych w serwisie kosmetyków.

Czym jest afiliacja?

Afiliacja lub marketing afiliacyjny to jeden z rodzajów marketingu efektywnościowego. Polega ona na dobrowolnym nawiązaniu współpracy reklamodawców z wydawcami (portalami internetowymi, blogerami, influencerami). Celem tej współpracy jest osiągnięcie wymiernych korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron. Wydawcy polecają swoim odbiorcom produkty ze sklepów internetowych reklamodawców w zamian za prowizje od sprzedaży.

Rozwiń z nami swój afiliacyjny biznes​

Simply4net Sp. z o.o.
ul. Szelągowska 49, 61-871 Poznań
+48 884 384 194

Copyright © 2022 All rights reserved