BUY.BOX

Wyjątkowa platforma dla

portali internetowych blogerów influencerów

Wyjątkowa platforma dla portali internetowych blogerów influencerów

Monetyzuj ruch na swojej stronie jeszcze łatwiej

Tworzysz treści o książkach albo grach? A może polecasz elektronikę, artykuły dziecięce lub piszesz o zupełnie innych produktach? BUY.BOX stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. To gotowy i darmowy widżet, który możesz umieścić na swojej stronie lub blogu, a on stworzy listę sklepów, w których Twoi użytkownicy będą mogli kupić opisywany produkt, a za każdy sprzedany w ten sposób produkt otrzymasz prowizję.

Zaufało nam już ponad 5 000 twórców treści i influencerów

Widżet BUY.BOX

Jak to działa?

Ty tworzysz treści atrakcyjne dla swoich odbiorców, my zajmujemy się przekierowaniem ich do najlepszych sklepów, a one sprzedają im polecane przez Ciebie produkty. Obejrzyj film i dowiedz się dlaczego odbiorcy Twojej strony polubią widżet BUY.BOX.

Kieruj ruch do najlepszych sklepów

Na naszej platformie znajdziesz ponad 500 sklepów z wielu kategorii, w tym największe marki, jak Allegro, Empik czy Media Expert. Dzięki temu możesz zaoferować odbiorcom swojej strony czy bloga odpowiednio szeroki wybór sprzedawców, a tym samym zwiększyć swoje przychody.  

0
Liczba sklepów działających na naszej platformie
0 mln zł
Wartość produktów sprzedanych za pośrednictwem naszych narzędzi

Zmień swoich czytelników
w kupujących i zacznij zarabiać

Idealnie dopasowany
do
Twojej strony

Widżet BUY.BOX daje się w pełni personalizować. To Ty ustalasz jakie i ile sklepów wyświetlasz, a także w jakiej kolejności. Możesz też swobodnie zarządzać jego wyglądem. Słowem – dajemy Ci duże możliwości dopasowania widżetu do Twojej strony.
lubimyczytac.pl
Books4business.pl
Publicat.pl
marciniwuc.com
sportowaksiazkaroku.pl

Korzystaj na wiele sposobów

Nasza platforma to nie tylko widżet BUY.BOX. Jeżeli prowadzisz profil w social mediach, jesteś twórcą aplikacji mobilnej lub masz stronę z kuponami rabatowymi, to nie problem. Mamy rozwiązania również dla Ciebie. Poza widżetem możesz skorzystać z takich narzędzi, jak linki partnerskie, landing page’e czy feedy produktowe

Widżet BUY.BOX

Widżet BUY.BOX to narzędzie, które stworzyliśmy z myślą o tych, którzy na swoich stronach www opisują i polecają różne produkty. Od książek i gier, przez kosmetyki, artykuły dziecięce, aż po elektronikę. To gotowy i darmowy widżet, który możesz umieścić na swojej stronie lub blogu, a on automatycznie stworzy listę sklepów, w których Twoi użytkownicy mogą kupić opisywany produkt.

Linki partnerskie

Link partnerskie to forma reklamy internetowej w postaci dowolnego tekstu lub wyrażenia. Tę najprostszą formę reklamy można wykorzystać do kierowania internautów do dowolnej podstrony, podstrony sklepu, np. promocji, kategorii produktowej, konkretnego produktu lub po prostu do strony głównej. Prosty generator pozwoli Ci przygotować gotowy link partnerski w kilka sekund.

Landing page produktowy

Landing page produktowy to nic innego, jak zwykły widżet BUY.BOX, z tą różnicą, że jest on w formie linku, z którego możesz skorzystać, kiedy nie posiadasz własnej strony, na której możesz opublikować standardowy widżet, ale jesteś aktywny np. na Facebooku, Instagramie czy You Tubie.

Wtyczka do WordPressa

Jeżeli działasz na platformie WordPress, mamy dla gotową wtyczkę (plugin). Pozwala ona w prosty i szybki sposób generować i dodawać widżet BUY.BOX do bloga lub strony.

REST API

Rozwiązanie dla developerów, którzy chcą skorzystać z naszych narzędzi w niestandardowy i bardziej spersonalizowany sposób. Dzięki niemu możesz jeszcze lepiej dostosować wygląd i działanie widżetu do swojej strony, stworzyć rozszerzenie do przeglądarek lub zaimplementować widżet w aplikacji mobilnej.

Raporty i statystyki

Dzięki przejrzystym statystykom i raportom możesz na bieżąco śledzić nie tylko liczbę kliknięć, transakcje czy uzbieraną prowizję, ale także sprawdzać popularność poszczególnych produktów i sklepów. Pozwoli Ci to monitorować swoje efekty i optymalizować działania.

Panel BUY.BOX

BUY.BOX ma wiele zalet

Od zawsze najważniejszą rzeczą jest dla nas zadowolenie końcowych użytkowników, czyli czytelników Twojej strony lub bloga. Dlatego nasz widżet staramy się tworzyć w ten sposób, żeby stanowił dla nich jak największą wartość, a nie źródło irytacji. 

Co mówią nasi użytkownicy?

BUY.BOX skupia w jednym miejscu sklepy, w których można kupić daną książkę pokazując równocześnie cenę. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą bezpośrednio przenieść się do danej księgarni internetowej. Ważne też jest, że sama decyduję, które z nich zamieszczę. Sam proces generowania skryptu jest prosty i szybki.
Marta Mrowiec
martamrowiec.pl
BUY.BOX to ulubione narzędzie użytkowników lubimyczytać.pl. W jednym miejscu porównują ceny wszystkich formatów książek i kupują w wybranej księgarni. Dzięki ponadprzeciętnej konwersji BUY.BOX generuje lubimyczytać.pl dużą część przychodów!
Izabela Sadowska
Lubimyczytać.pl
BUY.BOX to przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne narzędzie dla czytelników serwisu iBeauty.pl Użytkownicy dzięki BUY.BOX mogą zaoszczędzić czas i sprawdzić aktualne ceny opisywanych w serwisie kosmetyków.
Anna Kondratowicz
iBeauty.pl
Z BUY.BOX jestem już związana od kilku lat i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze. Czytelnicy mojej strony chwalą sobie, że wygodnie, tuż pod recenzją, mogą porównać ceny oraz sprawdzić dostępność omawianych książek. Dla mnie z kolei jest on cenną pomocą przy opłaceniu potężnego serwera, który pomieści w sobie wszystkie moje setki zdjęć w witrynie.
bajkochlonka.pl
Julita Pasikowaska
Bajkochlonka.pl

Zmień swoich czytelników
w kupujących i zacznij zarabiać

Warto poczytać