FAQ

Jeżeli prowadzisz bloga, portal, profil na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, czy You tube i tworzysz treści atrakcyjne dla swoich odbiorców, skorzystaj z naszych narzędzi afiliacyjnych i zarabiaj na polecanych przez Ciebie produktach.

Masz do wyboru:

  • Gotowy i darmowy widżet BUY.BOX, który możesz wstawić na swoją stronę pod recenzją produktu. Wyświetli on listę sklepów, w których Twoi użytkownicy będą mogli kupić opisywany produkt, a za każdy sprzedany w ten sposób produkt otrzymasz prowizję
  • Landing Page produktowy czyli widżet w formie linku, który możesz wstawić na swoje social media.
  • Link tekstowy, który możesz wygenerować dla wybranego sklepu.

Sieć afiliacyjna to miejsce, które skupia Wydawców, czyli właścicielach portali, blogów i influencerów, którzy tworzą wartościowe treści w internecie i chcą na nich zarabiać oraz Reklamodawców, czyli sklepy internetowe. 

Sieć afiliacyjna dostarcza narzędzia (np. linki partnerskie), za pomocą których twórcy treści (Wydawcy) mogą polecać swoim użytkownikom sklepy, w których można kupić produkty opisywane przez Wydawców. 

Dzięki sieci afiliacyjnej zasady są transparentne, rozliczenie proste, a każda ze stron ma dostęp do statystyk i raportów w czasie rzeczywistym.

Tak, wystarczy założyć bezpłatne konto na naszej platformie.

Po rejestracji, możesz dowolnie korzystać z dostępnych narzędzi afiliacyjnych na swojej stronie, blogu czy kanałach social media.

Nie musisz mieć własnej strony internetowej. Mamy dla Ciebie także inne narzędzia, np. landing page produktowy (widżet w formie linku czy linki partnerskie, które łatwo wykorzystasz w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie, kanale You Tube, Tik Toku, itp.

Nie musisz. Za pomocą kilku kliknięć w panelu, otrzymasz gotowy kod dla widżetu czy link partnerski.

Nie, możesz zarejestrować się i korzystać jako osoba fizyczna.

Jeżeli dzielisz się z internautami swoją opinią na temat różnych produktów za pomocą Facebooka, Instagrama czy kanału You Tube, to również możesz z nami zarabiać. Mamy dla Ciebie narzędzia, dzięki którym polecisz internautom wybrane sklepy internetowe.

Tak, to ty decydujesz, które sklepy wyświetlasz w swoim widżecie. W każdej chwili możesz je dodawać i usuwać. 

Zgodnie z działaniami afiliacji, jeżeli przekierowany przez Ciebie internauta złoży w sklepie zamówienia, Ty otrzymasz prowizję wyliczoną od wartości brutto jego zamówienia. Im więcej użytkowników przekierujesz, tym więcej zarobisz.

Na naszej platformie znajdziesz ponad 600 sklepów z wielu kategorii, do których możesz kierować za pomocą linku partnerskiego, wstawiając widżet BUY.BOX na stronę.

Jak wyglądają poszczególne kroki:

  1. Zakładasz bezpłatne konto.
  2. Otrzymujesz dostęp do panelu i narzędzi takich jak: generator linków tekstowych, landing page produktowego i widżetu BUY.BOX. 
  3. Wybierasz sklepy do których chcesz kierować swoich użytkowników.
  4. Każdy sklep posiada opis warunków i wartość prowizji jaką możesz otrzymać za zrealizowany zakup. 

Tak, możesz w dowolnej chwili bez zobowiązań przestać korzystać z naszych narzędzi oraz zamknąć swoje konto.

Prowizje mogą mieć jeden z trzech poniższych statusów:

  1. Prowizja otwarta to nowe prowizje, które nie zostały jeszcze zwalidowane (zweryfikowane) przez sklepy.
  2. Prowizja zaakceptowana to prowizje, które zostały już zaakceptowane przez sklepy, ale jeszcze przez nie zostały przez sklep opłacone.
  3. Prowizja do wypłaty to prowizje gotowe do wypłaty (zaakceptowane i rozliczone ze sklepami).

 

Jeżeli prowizji do wypłaty uzbierasz minimum 50 zł, wtedy możesz zlecić wypłatę zgromadzonych środków.