Spotkaj się z nami online na 30-minutową kawę i porozmawiaj o tym, co nasza platforma może Ci zaoferować oraz jak możesz wykorzystać nasze narzędzia
Nowość

Zacznij odbierać napiwki w widżetem tip.BOX

To co robisz ma znaczenie. Dlatego stworzyliśmy widżet tip.BOX, który pozwala internetowej społeczności doceniać Twoją pracę.

Płatności obsługuje

imoje

Dodaj tip.BOX do swojej strony
i zacznij odbierać napiwki

Wystarczy tylko kilka minut

Pozwól swoim odbiorcom
podziękować Ci za Twoją pracę 👍

Widżet tip.BOX daje twoim użytkownikom możliwość wyrażenia wdzięczności za to, co robisz. Wystarczy im tylko kilka kliknięć, aby nie opuszczając Twoje strony przekazać ci drobny napiwek.

tip.BOX

Widżet tip.BOX stworzyliśmy, żebyś mógł w możliwie najłatwiejszy sposób zacząć odbierać napiwki od swoich odbiorców. Widżet tip.BOX daje wiele korzyści, a to tylko kilka z nich.

Masz wątpliwośći?

Zobacz odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania

To prosty widżet, który można wstawić na dowolną stronę, na przykład bloga. Pozwala on odwiedzającym ją internautom przekazywać jej właścicielowi drobne darowizny (napiwki) w ramach podziękowania na przykład za ciekawy wpis czy wartościową recenzję. To prosty sposób na monetyzowanie ruchu na swojej stronie. 

Widżet tip.BOX jest dla każdego, kto prowadzi stronę internetową lub profil w social mediach. Dla blogerów, influencerów, twórców, autorów, dziennikarzy, podcasterów czy aktywistów.

Jeżeli chcesz korzystać z widżetu tip.BOX musisz mieć własną stronę, na przykład bloga. Jeżeli nie masz własnej strony, ale działasz w mediach społecznościowych, już niebawem będziesz mógł utworzyć u nas swój profil – stronę www z widżetem tip.BOX i na nią kierować użytkowników twoich mediów społecznościowych. 

Internauci za pośrednictwem widżetu tip.BOX przekazują ci drobne kwoty (napiwki).

Od każdej zrealizowanej wpłaty pobieramy prowizję w wysokości 10%, na którą składają się nasze wynagrodzenie oraz opłaty operatora płatności. 

Uzbierane darowizny możesz wypłacić kiedy tylko chcesz zlecając ich wypłatę w panelu. 

Nie musisz prowadzić działaności gospodarczej. Możesz korzystać z widżetu tip.BOX zarówno jako osoba fizyczna, jak i firma. 

Nadal masz wątpliwości? Porozmawiaj z nami.