Poznaj wszystkie funkcje platformy BUY.BOX

Na naszej platformie oferujemy Tobie wiele narzędzi, które pozwalają skutecznie i przyjaźnie dla internautów monetyzować ruch na swojej stronie czy w mediach społecznościowych. Poznaj wszystkie funkcje i zacznij zarabiać na swojej pasji jeszcze efektywniej.

Widżet BUY.BOX

Widżet BUY.BOX to nasze podstawowe narzędzie. Jest to gotowy i darmowy widżet, który w prosty sposób możesz wstawić na swoją stronę lub bloga, a on automatycznie utworzy listę sklepów, w których Twoi użytkownicy będą mogli kupić opisywany przez Ciebie produkt. Za każdą sprzedaż zrealizowaną za jego pośrednictwem otrzymasz prowizję.

Dlaczego warto skorzystać
z wiedżetu BUY.BOX?

 • Widżet pokazuje oferty dla jednego, konkretnego produktu. Takie rozwiązanie daje dużo wyższą konwersję i pozwala Twojemu użytkownikowi na szybkie wybranie najlepszej dla siebie oferty.
 • Widżet wyświetla tylko sklepy w których produkt jest aktualnie dostępny.
 • O tym, jakie sklepy mają się wyświetlać w Twoim widżecie, decydujesz tylko Ty.
 • Widżet o nieinwazyjna i przyjazna forma dla Twojego użytkownika.
 • Daje Ci możliwość prostego zarabiania na swojej pasji.
 • Wstawiasz widżet raz, a on na Ciebie zarabia.
 • Widżet możesz każdorazowo generować w panelu wydawcy i wstawiać do swoich wpisów, lub zautomatyzować jego działanie przez zaszycie widżetu w kodzie swojej strony. 

Jeden widżet, wiele
sposobów wyświetlania

Dajemy Ci wiele możliwości personalizowania wyglądu widżetu, tak aby można było go dopasować go do własnej strony. Takie podejście sprawia, że widżet wygląda jak natywny element strony, a nie reklama. Dzięki temu internaucie jeszcze chętniej z niego korzystają a Ty zarabiasz jeszcze skuteczniej. 

Możesz również wybrać jeden z czterech sposób wyświetlania widżetu, żeby jeszcze łatwiej dopasować go do własnych potrzeb. 

Widżet standardowy. Domyślny sposób wyświetlania widżetu. W tym przypadku widżet jest widoczny na stronie od razu po jej załadowaniu. Jego główną zaletą jest to, że internauta nie musi podejmować kolejnego działania, żeby sprawdzić, gdzie dany produkt jest dostępny i w jakiej cenie.
Widżet popover. W odróżnieniu od poprzedniego rodzaju, ten widżet jest wyświetlany dopiero w momencie, kiedy internauta kliknie na element uruchamiający, na przykład przycisk lub link. Lista sklepów rozwija się w tym miejscu, w którym znajduje się element uruchamiający widżet. 
Widżet overlay. Podobnie jak w przypadku widżetu popover, wersja overlay wyświetla się dopiero po kliknięciu w element uruchamiający (przycisk lub link). Różnica jest tylko taka, że ten rodzaj widżetu wyświetlany jest nie w miejscu, gdzie znajduje się element uruchamiający, ale w osobnym oknie na przyciemnionym tle.
Widżet logotypy. Wcześniejsze widżety prezentowały listę sklepów w formie tabelarycznej. Ten rodzaj widżetu służy natomiast do wyświetlania jedynie siatki logotypów sklepów, bez innych elementów, jak cena czy przycisk „Idź do sklepu”.

Linki tekstowe

Link tekstowy jest najprostszą forma formą reklamy internetowej. Wystarczy podlinkować dowolny tekst, a po jego kliknięciu, internauta zostaje przekierowany do określonego miejsca: głównej strony sklepu, podstrony sklepu (np. promocji, kategorii produktowej) lub konkretnego produktu.

Jak i gdzie wykorzystać
linki tekstowe?

Linki tekstowe, zwane też linkami partnerskimi czy afiliacyjnymi, możesz wykorzystać praktycznie wszędzie w internecie. 

 • Na stronie lub blogu
 • W kanałach social media (Facebook, YouTube, Instagram itp.)
 • Na stronie z kodami rabatowymi
 • W mailingach i wiadomościach push
 • Na stronie z informacjami o ciekawych promocjach
 • W aplikacji mobilnej lub rozszerzeniach do przeglądarki 

Dzięki naszemu łatwemu w użyciu generatorowi linków tekstowych przygotujesz potrzebny link w kilka sekund. 

Landing page produktowy

Nie zawsze będzie możliwość wstawienia widżetu na stronę. Niektóre platformy blogowe czy systemy CMS mogą blokować wstawianie zewnętrznych skryptów. Podobny problem napotkamy, kiedy będziemy chcieli działać w social mediach, np. na Facebooku, Instagramie czy YouTubie. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Landing page produktowy, czyli widżet BUY.BOX w formie zwykłego linku, który kieruje internautów do pośredniej strony, na której znajduje się lista sklepów oraz szczegóły produktu.

Landing page produktowy

Idealne narzędzie dla influencerów

Landing page produktowy idealnie sprawdza się w mediach społecznościowych, jak Instagram, Facebook czy YouTube. Wystarczy wrzucić link, a internauta po kliknięciu w niego zobaczy listę sklepów, w których dostępnych jest polecany przez Ciebie produkt. 

Zobacz jak korzystać z LP produktowego na Instagramie

W naszym panelu znajdziesz prosty generatora landing page’y, który pozwoli Ci przygotować gotową stronę produktową w mniej niż minutę. Znajdziesz tam również konfigurator wyglądu, dzięki któremu dodasz do swoich landing page’y własne logo, linki, a także podepniesz swój kod śledzący Google Analytics.

Raporty i statystyki

Aktualizowane w czasie rzeczywistym raporty i statystyki pozwolą Ci podejmować lepsze decyzje. Możesz śledzić, jak na wyniki przekładają się Twoje działania i na bieżąco je optymalizować, żeby osiągać jeszcze więcej. 

Jakie dane i raporty
znajdziesz w naszym panelu?

 • Statystyki dzienne i miesięczne
 • Lista transakcji wraz z koszykami
 • Raport produktowy
 • Raport sklepów
 • Raport stron 

Z dostępnymi raportami możesz lepiej reagować na trendy rynkowe i budować silną strategię opartą o dane. 

Raporty i statystyki