Spotkaj się z nami online na 30-minutową kawę i porozmawiaj o tym, co nasza platforma może Ci zaoferować oraz jak możesz wykorzystać nasze narzędzia

Skuteczne narzędzie marketingu afiliacyjnego

Polecasz produkty? Pokaż swoim odbiorcom, gdzie, i w jakiej cenie, mogą je kupić

Widżet BUY.BOX to miniporównywarka cen, którą stworzyliśmy z myślą o tych, którzy na swoich stronach internetowych opisują i polecają różne produkty. Od książek i gier, przez kosmetyki, artykuły dziecięce, aż po elektronikę. To gotowy i darmowy widżet, który możesz umieścić na blogu, portalu czy landing page’u, a on automatycznie stworzy listę sklepów, w których Twoi użytkownicy mogą kupić polecane przez Ciebie produkty.

Kieruj internautów do najlepszych sklepów internetowych.

Jak to działa?

Ty tworzysz treści atrakcyjne dla swoich odbiorców (recenzję, porównania, katalogi), a nasz widżet zajmuje się przekierowaniem ich do najlepszych sklepów, które sprzedają im polecane przez Ciebie produkty. Obejrzyj film i dowiedz się dlaczego odbiorcy Twojej strony polubią widżet BUY.BOX.

Zalety widżetu BUY.BOX

Tworząc widżet BUY.BOX w pierwszej kolejności myśleliśmy o jego końcowych użytkownikach, czyli odwiedzających twoją stronę czy bloga. Chcieliśmy, żeby nie było to kolejne irytujące narzędzie reklamowe. Stworzyliśmy więc rozwiązanie, które pomaga internautom skrócić ich drogę od miejsca, gdzie podejmują decyzję o zakupie do sklepu internetowego. 

Wybór sprzedawcy

Dzięki wyświetlaniu wielu sklepów internauci mają możliwość wybrania najlepszej dla siebie oferty, co zwiększa szansę Twoje na konwersje.

Dostępność produktu

Widżet wyświetla tylko te sklepu, które w danym momencie posiadają produkt w sprzedaży. Dzięki temu eliminujesz kliknięcia, które nie zakończą się sprzedażą.

Aktualne ceny

Miniporównywarka cen pozwala internautom porównać ceny produktu już na Twojej stronie i wybrać najlepszą ofertę, dzięki czemu zwiększasz swój wskaźnik konwersji i przychody z afiliacji.

Gdzie użyć miniporównywarki cen?

Naszej miniporównywarki cen możesz użyć wszędzie tam, gdzie polecasz jakieś produkty, np. elektronikę, książki, gry, artykuły dziecięce itp. W szczególności sprawdzi się jednak w poniższych przypadkach.

Idealnie dopasowany do Twojej strony

To Ty ustalasz ile i jakie sklepy wyświetlasz, a także w jakiej kolejności. Możesz też swobodnie zarządzać jego wyglądem, a także sposobem wyświetlania. Słowem – dajemy Ci wiele możliwości dopasowania widżetu do Twojej strony, żeby wyglądał, jak element witryny, a nie reklama. Dzięki temu jest on pozytywnie odbierany przez internautów i stanowi wartość dodaną do Twoje strony.  

Widżet BUY.BOX jest w pełni responsywny, co oznacza, że działa równie dobrze takż na urządzeniach mobilnych. 

i dodaj widżet BUY.BOX do swojej strony

www.lubimyczytac.pl
www.osmomobile.pl
www.rowerowesygnaly.pl
www.books4business.pl

Zacznij monetyzować swoje treści z widżetem BUY.BOX

Dzieli Cię tylko kilka kroków od tego, żeby dać swoim odbiorcom wartościowe narzędzi i jednocześnie zwiekszyć swoje przychody z afiliacji.