Spotkaj się z nami online na 30-minutową kawę i porozmawiaj o tym, co nasza platforma może Ci zaoferować oraz jak możesz wykorzystać nasze narzędzia

Cześć!

Zostań naszym partnerem i polecaj naszą platformę

Zacznij działać

Poleć innym narzędzia BUY.BOX poprzez podesłanie im linku polecającego.

Materiały na start

Skorzystaj z gotowych treści i grafik w różnym formacie.

Polecaj na różne sposoby

Wykorzystaj swoją stronę, social media, bazę mailingową, aby polecić platformę BUY.BOX i narzędzia do monetyzacji treści.

Program Partnerski BUY.BOX to prosty sposób na dodatkowe przychody

Jeżeli nowy użytkownik, który zarejestruje się z Twojego polecenia, wygeneruje pierwsze 50 zł prowizji, otrzymasz od nas 50 zł

Wygenerowanie linku polecającego zajmie Ci mniej niż 2 minuty. Zobacz, jak to zrobić.

Zaloguj się do swojego konta w BUY.BOX i przejdź do zakładki Program Partnerski

Skopiuj przygotowany dla Ciebie uniklany link polecający

Polecaj na różne sposoby

Dodaj link w relacji na Instagramie, wspomnij o nas w poście i wstaw jedną z naszych grafik.

Wykorzystaj inne swoje kanały social media

Umieść link na swojej stronie WWW

Wyślij link do znajomych, którzy według Ciebie skorzystają z rozwiązań BUY.BOX

Zgarnij 50 zł prowizji

za każdego, kto z Twojego polecenia zostanie naszym aktywnym użytkownikiem

Dlaczego warto polecać platformę BUY.BOX

Wiedza i wsparcie

Stając się częścią społeczności BUY.BOX, otrzymujesz wsparcie na każdym kroku. Rozmawiaj z nami na czacie i umów konsultację 1:1. Dodatkowo odbieraj ebooki i mailingi z poradami na temat marketingu partnerskiego i treści, czy zagadnień z zakresu SEO w połączeniu z naszymi narzędziami.

Narzędzia przede wszystkim

Rozwiązania, jakie mamy dla twórców treści, to reklamy kontekstowe, które są przyjazne dla użytkowników i podążają za trendami w marketingu cyfrowym. Możesz korzystać z: widżetu BUY.BOX, ulubionego narzędzia blogerów, Gdziekupic.to dla social mediów – chyba nie ma jeszcze takiego rozwiązania;), widżetu tip.BOX do zbierania napiwków czy linków partnerskich

Uzupełnienie swojego przychodu

Dostęp do bezpłatnych narzędzi na naszej platformie umożliwiają Ci uzyskać dodatkowy przychód ze swoich działań. Ważne, aby mieć świadomość, że trzy rzeczy są do tego niezbędne: treści, społeczność z którą budujesz relacje oraz systematyczność korzystania z BUY.BOX.

Dostęp do bazy sklepów (reklamodawców)

Mamy zintegrowanych ponad 400 sklepów, z których możesz korzystać. Opowiadając i polecając dany produkt wybierz, czy kierujesz użytkowników do jednego sklepu, czy może do wielu (widżet BUY.BOX, Gdziekupic.to). W panelu znajdziesz listę dostępnych sklepów oraz informacje o wysokości prowizji, która będzie Tobie naliczana.

Dla kogo

Właściciele stron WWW i blogerzy

Jeśli korzystasz już z BUY.BOX na swojej stronie, to wśród jej czytelników na pewno są osoby, które robią podobne rzeczy i chętnie dowiedzą się o platformie BUY.BOX

YouTuberzy, TikTokerzy, Twórcy treści

BUY.BOX w social media dobrze Ci działa? Opowiedz innym, którzy robią podobne rzeczy, prawdopodobnie im też się sprawdzą nasze narzędzia.

Twórcy edukacyjnych treści

Tworzysz treści edukacyjne na danym temat i dzielisz się nimi na swoich social mediach? Jeśli tak, to na pewno obserwujesz innych, którzy tworzą ebooki, poradniki i dzielą się wiedzą z konkretnej dziedziny. To dla nich też są nasze rozwiązania. Jednym z narzędzi jakie ich może zainteresować jest na pewno tip.BOX.

Sklepy internetowe

Prowadzisz sklep internetowy i współpracujesz z influencerami? Jeśli tak, to możesz założyć u nas konto (jako wydawca) i wysłać im link polecający. Dzięki temu możesz zachęcić ich do polecania swoich produktów i obserwować efekty z działań. Pamiętaj tylko, aby się z nami wcześniej zintegrować. W tym celu załóż z kolei konto reklamodawcy, a my się z Tobą skontaktujemy.

Dla kogo jeszcze

Nie działasz w branży, ale masz wokół siebie osoby, które takich rozwiązań potrzebują.

Agencje

Jeśli pracujesz w agencji marketingowej i prowadzisz kampanię dla twórców treści. Opowiedz im o nas.

Materiały do wykorzystania

Wszystkie materiały do pobrania po zalogowaniu się do swojego konta.

FAQ

Zobacz odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania

Tak, ponieważ do polecenia potrzebujesz unikalnego linka przypisanego do Twojego konta. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, zarejestruj się.

Program Partnerski polega na zachęceniu osób do rejestracji w BUY.BOX. Tymi osobami mogą być znajomi, współpracownicy, osoby, które obserwują twój profil social media, czy czytają twojego blog, jeśli go prowadzisz:).  Jeżeli użytkownika zarejestruje się z twojego linku polecającego, zacznie działać i uzbiera pierwsze 50 zł do wypłaty, otrzymasz od nas 50 zł.

Nasze rozwiązania są dla każdego, kto tworzy treści w internecie i chce na nich zarabiać. Polecaj nas: właścicielom stron www i blogerom, YouTuberom i  TikTokerom, Bookstagramerom i twórcom treści edukacyjnych oraz każdemu, kto działa aktywnie w social media. 

Na Twoim indywidualnym koncie w panelu,  zakładce Program Partnerski znajduje się unikalny link polecający z indywidualnym numerem ID, dzięki czemu nasz system rozpozna użytkowników, którzy zarejestrują się w BUY.BOX.

Do promowania naszej platformy, w panelu (zakładka Program Partnerski) przygotowaliśmy materiały graficzne do pobrania w panelu z których możesz skorzystać. Wystarczy pobrać baner  i podlinkować swoim unikalnym linkiem polecającym. 

Jeżeli nie użyjesz naszych materiałów graficnzych, dodaj swoją treści wraz z uniklanym linkiem.

Możesz też wygenerować prosty link do dowolnej podstrony naszego serwisu https://getbuybox.com i dodać swoją treść. W tym celu użyj generatora linków tekstowych.

Przygotowany dla Ciebie link polecający skopiuj i umieść link na swojej stronie www, czy w social mediach, np. dodając link w relacji lub w opisie wideo.
Możesz też wysłać link do znajomych lub bazy mailingowej.

Nie musisz. Możesz utworzyć właśne materiały graficzne czy specjalną podstornę Landing Page. Pamiętaj, aby treści były zgodne z tymi na naszej stronie, a przekierowanie na naszą stronę www zawierało twój uniklany link polecający.

Każda rejestracja z twojego linku polecającego pojawi się na Twoim koncie BUY.BOX jako transakcja (lead) ze statusem „Nowa” o wartości 50 zł.

Aby dana zmieniła status na „Zaakceptowana”, osoba, która się zarejestrowała z Twojego linku musi swoimi działaniami wygenerować pierwsze 50 zł prowizji do wypłaty.

Liczbę rejestracji (leadów) z twoich działań znajdziesz w zakładce Raporty → Transakcje.

Dołożymy wszelkich starań, aby osoby, które zarejestrują się w BUY.BOX, wykorzystały narzędzia jak najlepiej i już w pierwszych miesiącach widziały efekty. Jeżeli to aktywny bloger, czy osoba działająca w social media, swoje pierwsze 50 zł do wypłaty ma odbiera już w pierwszym miesiącu.

Nie musisz. Możesz korzystać z naszych narzędzi oraz programu partnerskiego jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Wystarczy, że przy każdej wypłacie środków finansowych wystawisz rachunek.

  1. Wystaw nam fakturę lub rachunek
  2. Zaloguj się do panelu i przejdź do zakładki Finanse
  3. Załącz dokument i poczekaj na przelew, który nastąpi w ciągu x dni.
Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Porozmawiaj z nami.