BUY.BOX

Zacznij zarabiać na swoich treściach

Tworzysz treści o książkach albo grach? A może polecasz elektronikę, artykuły dziecięce lub piszesz o zupełnie innych produktach? BUY.BOX stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. To gotowy i darmowy widżet, który możesz umieścić na swojej stronie lub blogu, a on stworzy listę sklepów, w których Twoi użytkownicy będą mogli kupić opisywany produkt, a za każdy sprzedany w ten sposób produkt otrzymasz prowizję.

Zaufało nam już ponad 5 000 twórców treści i influencerów

Widżet BUY.BOX

Jak to działa?

Ty tworzysz treści atrakcyjne dla swoich odbiorców, my zajmujemy się przekierowaniem ich do najlepszych sklepów, a one sprzedają im polecane przez Ciebie produkty. Obejrzyj film i dowiedz się dlaczego odbiorcy Twojej strony polubią widżet BUY.BOX.

Kieruj ruch do najlepszych sklepów

Na naszej platformie znajdziesz ponad 500 sklepów z wielu kategorii, w tym największe marki, jak Allegro, Empik czy Media Expert. Dzięki temu możesz zaoferować odbiorcom swojej strony czy bloga odpowiednio szeroki wybór sprzedawców, a tym samym zwiększyć swoje przychody.  

0
Liczba sklepów działających na naszej platformie
0 mln zł
Wartość produktów sprzedanych za pośrednictwem naszych narzędzi

Zmień swoich czytelników
w kupujących i zacznij zarabiać

Idealnie dopasowany
do
Twojej strony

Widżet BUY.BOX daje się w pełni personalizować. To Ty ustalasz jakie i ile sklepów wyświetlasz, a także w jakiej kolejności. Możesz też swobodnie zarządzać jego wyglądem. Słowem – dajemy Ci duże możliwości dopasowania widżetu do Twojej strony.
lubimyczytac.pl
Books4business.pl
Publicat.pl
marciniwuc.com
sportowaksiazkaroku.pl

Korzystaj na wiele sposobów

Nasz widżet działa nie tylko na stronach i blogach. Możesz go wykorzystać w wielu kanałach. Jeżeli prowadzisz profil w social mediach lub stronę z kuponami rabatowymi, to nie problem. Mamy rozwiązania również dla Ciebie. Możesz korzystać z takich narzędzi, jak linki partnerskie, landing page’e czy feedy produktowe

Na stronie www

Niezależnie czy prowadzisz wielki portal czy małą stronę i piszesz o produktach lub promujesz e-sklepy, nasz widżet jest dla Ciebie.

Na blogu

Jeżeli prowadzisz bloga lub pracujesz w środowisku WordPressa – mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, czyli wtyczkę do WordPressa.

W social mediach

Możesz też korzystać z linków partnerskich lub landing page'y produktowych, które łatwo wykorzystasz w mediach społecznościowych, np. na Facebooku czy Instagramie.

W aplikacji mobilnej

Dzięki naszemu API możesz pobierać listę ofert dla dowolnego produktu i wyświetlać je w swojej aplikacji mobilnej. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Panel BUY.BOX

BUY.BOX ma wiele zalet

Od zawsze najważniejszą rzeczą jest dla nas zadowolenie końcowych użytkowników, czyli czytelników Twojej strony lub bloga. Dlatego nasz widżet staramy się tworzyć w ten sposób, żeby stanowił dla nich jak największą wartość, a nie źródło irytacji. 

Co mówią nasi użytkownicy?

BUY.BOX skupia w jednym miejscu sklepy, w których można kupić daną książkę pokazując równocześnie cenę. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą bezpośrednio przenieść się do danej księgarni internetowej. Ważne też jest, że sama decyduję, które z nich zamieszczę. Sam proces generowania skryptu jest prosty i szybki.
Marta Mrowiec
martamrowiec.pl
BUY.BOX to ulubione narzędzie użytkowników lubimyczytać.pl. W jednym miejscu porównują ceny wszystkich formatów książek i kupują w wybranej księgarni. Dzięki ponadprzeciętnej konwersji BUY.BOX generuje lubimyczytać.pl dużą część przychodów!
Izabela Sadowska
Lubimyczytać.pl
BUY.BOX to przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne narzędzie dla czytelników serwisu iBeauty.pl Użytkownicy dzięki BUY.BOX mogą zaoszczędzić czas i sprawdzić aktualne ceny opisywanych w serwisie kosmetyków.
Anna Kondratowicz
iBeauty.pl
Z BUY.BOX jestem już związana od kilku lat i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze. Czytelnicy mojej strony chwalą sobie, że wygodnie, tuż pod recenzją, mogą porównać ceny oraz sprawdzić dostępność omawianych książek. Dla mnie z kolei jest on cenną pomocą przy opłaceniu potężnego serwera, który pomieści w sobie wszystkie moje setki zdjęć w witrynie.
bajkochlonka.pl
Julita Pasikowaska
Bajkochlonka.pl

Zmień swoich czytelników
w kupujących i zacznij zarabiać

Warto poczytać