Dodatkowy kanał sprzedaży

Widget sprzedażowy

skuteczna forma reklamy

WIDGET BUY.BOX to nowa forma prezentacji oferty Twojego sklepu. Znajduje się tam, gdzie internuata podejmuje decyzję o zakupie.

Dlaczego warto stosować zróżnicowane kanały sprzedaży? Odpowiedź jest wielowymiarowa, ale jednoznaczna. Wielokanałowość sprzedaży pozwala po pierwsze dotrzeć do szerokiej grupy nowych, potencjalnych klientów, po drugie skutecznie wykorzystuje preferencje i możliwości zakupowe obecnych klientów. Poznaj widget sprzedażowy, który skutecznie i precyzyjnie wskazujące klientowi miejsce zakupu.

Prosta i szybka integracja

Konfiguruj BUY.BOX i wybieraj na jakich stronach ma się wyświetlać Twoja oferta.

Automatyczne wyświetlanie ofert sklepów

Nasz mechanizm wyświetla aktualne ceny, dzięki temu użytkownik ma dostęp do Twojej oferty.

Potencjał treści stron i blogów z opiniami produktów

Działania influencerów są niezwykle istotne dla zwiększania poziomu sprzedaży. Widget BUY.BOX pozwala wykorzystywać treści budujących markę.

Skracamy internautom drogę do Twojego sklepu

Prezentujemy ofertę sklepu tam, gdzie internauta szuka informacji o danym produkcie. Precyzyjne dotarcie do klienta jest jednym z kluczowych elementów generowania sprzedaży.

Na bloga i serwisach WWW

Wykorzystanie portali opiniotwórczych, influencerów, portali porównujących czy innych stron www, umożliwia dotarcie do maksymalnie szerokiej grupy potencjalnych kupujących.

buybox-screen2

W aplikacjach mobilnych

Nieinwazyjna reklama w różnorodnych aplikacjach mobilnych to doskonały sposób na prezentację oferty sklepu wśród użytkowników aplikacji.

cosmetic-scan3

Na stronach producentów

Prezentacja oferty na stronach producentów jest doskonałym sposobem na precyzyjne kierowanie zainteresowanych na stronę sklepu. Klienci jednym kliknięciem trafiają stronę sklepu i zakupić produkty.

beko2

Przetestuj dodatkowy kanał sprzedaży. Generuj jak największy ruch na witrynie. W sytuacji, gdy klienci przeglądają produkty w sklepach tradycyjnych, a następnie dokonują zakupu online, prezentacja oferty w możliwie wielu miejscach w sieci, skutecznie wpłynie na jej zwiększenie.

iphone1

Co nas wyróżnia

  • Brak papierowych umów
  • Rozliczenie od sprzedaży
  • Wysoka konwersja 7-8%
  • Dopasowanie reklamy do treści
  • Szczegółowe raporty i statystyki

6%

CTR

Średni współczynnik klikalności w BUY.BOX na stronach

8%

Konwersja

Średnia konwersja w sklepach internetowych

Wielkość sprzedaży

Kwota jąką internauci korzystający z BUY.BOX-a
wydali już w sklepach internetowych

Rozbudowany system danych

Profile zakupowe

Na podstawie dostępnych danych dowiesz się, jakie preferencje zakupowe ma internauta trafiający do Twojego sklepu. Pomaga to skutecznie zwiększać konwersję oraz wartość koszyka.

Statystyki produktów

Rozbudowany system statystyk produktów pozwala prowadzić skuteczną politykę cenową oraz planować promocje. Bazowanie na szczegółowej analityce jest jedynym, skutecznym sposobem na optymalne dostosowanie działań reklamowych do oczekiwań klientów. Dzięki naszym danym, szybko dowiesz się, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem.

Czas konwersji

Sprawdzisz, ile czasu upływa od przejścia internauty do Twojego sklepu do momentu sfinalizowania zamówienia. Dzięki temu dowiesz się, jakie ulepszenia swojego sklepu wprowadzić, jakie zmiany w ścieżce zakupowej zaprezentować klientom i w jaki sposób zwiększyć sprzedaż.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, zrezygnowaliśmy z umów. Maksymalnie chcemy uprościć proces rozpoczęcia współpracy. Wystarczy założyć konto i zapoznać się z regulaminem. Przygotowaliśmy przejrzystą formę, aby łatwo móc znaleźć informacje, które dotyczą sklepów.

Rozliczamy się tylko za sprzedaż. Ustalasz z nami prowizję i rozliczasz się za zrealizowane zamówienia.
Masz 30 dni na walidację zamówień. Walidacji można dokonać w panelu administracyjnym.

Załóż konto tutaj, opiekun skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia warunków współpracy.

Wystarczy plik xml z odpowiednimi danymi dla każdej kategorii i zamieszczenie prostych skryptów. Twój opiekun pomoże Tobie w szybkim uruchomieniu.

Nie. Potem już tylko sprawdzasz ile transakcji wpada przez BUY.BOX.

Zobacz wszystkie