5 wtyczek na WordPress, które musisz mieć

Spis treści

1. Jetpack

Poznaj najlepszą wtyczkę do WordPressa, która jest swoistym “all inclusive” dla Twojej strony internetowej. Jetpack to narzędzie pozwalające na dodanie ulepszeń graficznych i na skuteczne zarządzanie Twoją witryną. Co więc można wyróżnić, jeśli mowa o tej przydatnej wtyczce do WordPressa? Jetpack pozwala na publikowanie zajawek wpisów w mediach społecznościowych, zbieranie statystyk przydatnych w zarządzaniu stroną czy dodawanie tzw. karuzeli jako galerii zdjęć.

Jetpack – Jedna z najlepszych wtyczek do WordPressa

Jak widać, Jetpack (obok WP Scheduled Posts, Related Posts, Simple Social Buttons czy OneSignal) to narzędzie, które po prostu musisz mieć na swojej stronie internetowej. Blog czy nawet wizytówka Twojej firmy nie obejdzie się bez tej funkcjonalnej i przydatnej wtyczki do wordpressa. Dlatego nie czekaj, już teraz zdecyduj się na zaimplementowanie Jetpacka do swojej witryny!

2. WP Scheduled Posts

Prowadząc swój biznes musisz zadbać o aktualizację treści na swojej stronie. Pomoże Ci w tym przydatna wtyczka do WordPressa – WP Scheduled Posts. W przeciwieństwie do pozostałych wtyczek WordPress (Jetpack, OneSignal, Related Posts i Simple Social Buttons), jej główną funkcją jest zarządzanie kalendarzem Twoich publikacji. Sam zobacz, jak plugin WP Scheduled Posts pomoże Ci w prowadzeniu strony internetowej lub bloga!

Najlepsza wtyczka WordPress – WP Scheduled Posts

Zdecyduj się na instalację tego pluginu zaraz obok innych przez nas polecanych – Jetpack, Related Posts, Simple Social Buttons i OneSignal, a na pewno nie pożałujesz. WP Scheduled Posts nie tylko automatycznie opublikuje wpis na blogu, a także opublikuje za Ciebie wiadomość o tym w mediach społecznościowych. Do dodatkowej funkcjonalności tej najlepszej wtyczki do WordPressa należy również aktualizacja starych postów o nowe treści! WP Scheduled Posts to ogromna wygoda.

3. OneSignal

Do wsparcia generowania ruchu na stronie lub blogu wystarczy przydatna wtyczka do WordPressa – OneSingal. Jest to jeden z pluginów, obok Jetpacka, WP Scheduled Posts, Simple Social Buttons i Related Posts, który po prostu powinieneś zainstalować. Jego główną funkcją jest wysyłanie powiadomień w przeglądarkach informujących czytelników o nowym wpisie. OneSignal to jedna z najlepszych wtyczek WordPress, które z powodzeniem można wykorzystać na blogu.

Poznaj kolejną wtyczkę na WordPressa–OneSignal

Podczas wizyty w Twojej witrynie, gość jest proszony o zezwolenie na wysyłanie powiadomień typu push. W chwili, kiedy się zgodzi, zadaniem OneSingal jest informowanie czytelnika o dodawaniu nowej zawartości. Istnieje możliwość tworzenia customowych powiadomień, pozytywnie odbieranych przez czytelników. Postaw na OneSingal (wraz z polecanymi przez nas WP Scheduled Posts, Related Posts i Simple Social Buttons) i sprawdź, jak rośnie ruch na Twojej stronie.

4. Related Post

Prowadząc tematycznego bloga warto kierować użytkowników do wpisów, które mają związek z tym, który obecnie czytają. Pomaga w tym plugin Related Posts. Jest to jedno z użytecznych rozszerzeń obok WP Scheduled Posts, Jetpack, Simple Social Buttons i OneSingal. Zastosowanie dodatku zwiększa ruch na stronie i skłania czytelników do pozostania na niej na dłużej. Polecamy połączyć funkcjonalność Related Posts z OneSignal i Simple Social Buttons – zobaczysz, że daje to naprawdę piorunujące efekty!

Odkryj moc rozszerzenia Related Posts

Jest to plugin, który powinieneś po prostu zainstalować wraz z pozostałymi przez nas polecanymi – Jetpack, Wp Scheduled Posts, Simple Social Buttons i OneSingal. Related Posts implementuje w artykuł powiązane z nim treści. Najczęściej odnośniki znajdują się w okienku zatytułowanym, na przykład “Zobacz również”. Related Posts to potężne narzędzie.

5. Simple Social Buttons

Prowadzenie mediów społecznościowych i strony internetowej jest istotne w działalności marketingowej. Dlatego zaimplementuj Simple Social Buttons, co umożliwi Ci dodawanie na blogu i w sklepie online ikon przekierowujących do Twoich kont w portalach społecznościowych. Rozszerzenie to, tak samo jak pozostałe wymienione w artykule (Jetpack, WP Scheduled Posts czy Related Posts), jest wysoce użyteczne.

Poznaj zastosowanie Simple Social Buttons

Generowanie ruchu między Twoją stroną internetową, a mediami społecznościowymi pozwala na budowanie wokół siebie grupy fanów i stałych czytelników. Simple Social Buttons ułatwia poruszanie się między zewnętrznymi portalami społecznościowymi, a blogiem. Twoi fani dzięki podobnym działaniom mogą stać się darmowymi ambasadorami budowanej marki.

Postaw na wykorzystanie wszystkich polecanych w tym artykule rozszerzeń, a zobaczysz, jak skutecznie i prosto będziesz zarządzać swoją stroną internetową, blogiem lub sklepem online.

Podziel się