BUY.BOX

Pomoc i porady

Dodawanie stron i profili social media

Dodaj swoją stronę, na której będziesz używał naszych narzędzi
Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Aby rozpocząć korzystanie z naszej platformy musisz zgłosić co najmniej jedną stronę (blog, serwis internetowy, profil w mediach społecznościowych itp.), na której chcesz wykorzystywać oferowane przez nas narzędzia (widżet BUY.BOX, linki tekstowe). Pamiętaj, że możesz zgłosić tylko taką stronę, do której posiadasz prawa.

Każda nowo zgłoszona strona jest przez nas weryfikowana i może zostać odrzucona, jeżeli nie będzie działać lub będzie niezgodna z naszym regulaminem.

☝️ Proces weryfikacji nie blokuje możliwości korzystania z naszej platformy. O wyniku weryfikacji zostaniesz powiadomiony mailowo.

Nie akceptujemy następujących stron:

  • zawierających treści pornograficzne,
  • propagujących treści naruszające dobra osobiste innych osób,
  • wzywających do nienawiści,
  • zawierające treści naruszające prawo,
  • których nie jesteś właścicielem lub nie posiadasz praw do zarządzania nimi

Jak dodać stronę

Zaloguj się do swojego konta, a następnie przejdź do zakładki Ustawienia i wybierz Twoje strony. Po kliknięciu przycisk Dodaj nową stronę wyświetlony zostanie formularz. Uzupełnił wszystkie wymagane pola i zapisz.

Ważne! Pamiętaj, żeby zaznaczyć wszystkie kategorie zgodnie z tematyką Twojej strony. Dzięki temu nasz system automatycznie będzie wyświetlał Tobie sklepy i produkty dopasowane tematycznie do zgłoszonej przez Ciebie strony.

Rozszerzone statystyki

Ta opcja pozwala nam zbierać więcej danych o tym, jak internauta korzysta z widżetu na Twojej stronie. Dane te mogą nam pomóc w lepszym dopasowaniu widżetu i oferty produktowej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zbieramy jedynie takie dane, jak wyświetlony w widżecie produkt, listę zaprezentowanych sklepów, ceny czy klikniętą ofertę. Nie zbieramy żadnych wrażliwych danych Twoich użytkowników. Jeżeli zaznaczysz tę opcję, pamiętaj, że rozporządzenie o ochronie danych (RODO) nakłada na Ciebie obowiązek poinformowania swoich użytkowników o zbieraniu wyżej wymienionych danych i udostępnianiu ich zaufanemu partnerowi.